تست کرونای بازیکنان والیبال سپاهان منفی بود/تمرینات را آغاز کردیم

سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: از روز یکشنبه تمرینات تیم را آغاز کرده ایم و برای قهرمانی در مسابقات با تمام وجود تلاش می کنیم....

به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام کمیته رویدادها و مسابقات والیبال، رقابت های لیگ برتر از شهریورماه شروع خواهد شد. تیم والیبال سپاهان با هدایت رحمان محمدی راد از روز یکشنبه تمرینات خود را برای حضور در رقابت ها آغاز کرد.

رحمان محمدی راد در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آغاز تمرینات تیم والیبال سپاهان گفت: از روز شنبه بازیکنان دور یکدیگر جمع شده، خوشبختانه باشگاه سپاهان با یک آزمایشگاه معتبر قرارداد بست و تست کرونای بازیکنان و کادر فنی روز شنبه گرفته شد که پاسخ آن منفی بود. بعدازظهر روز یکشنبه نیز تمرینات را آغاز کردیم.

سرمربی تیم والیبال سپاهان ادامه داد: باشگاه سپاهان به واسطه تیم داری در فوتبال تجربه کافی دارد و همکاری لازم را با تیم والیبال انجام  داد. در چند پست تغییراتی را اعمال کردیم تا تیمی با کیفیت روانه مسابقات کنیم. با توجه به اینکه حدود چهار ماه بازیکنان از تمرینات توپی به دور بوده اند، سعی بر این است در دو هفته ابتدایی شدت تمرینات را کاهشی آغاز کنیم و رفته رفته آن را افزایش دهیم.

وی درباره آغاز به کار تمرینات تیم والیبال سپاهان گفت: امیدوارم شروع تمرینات ما نویدی برای آغاز کار سایر تیم ها باشد و والیبال به زودی رایج و روان شود و ان شاءالله مسابقات نیز طبق اعلام فدراسیون از شهریورماه شروع شود.

محمدی راد درباره شانس قهرمانی سپاهان تصریح کرد: امسال لیگ سختی خواهیم داشت. ۵-۴ تیم شانس قهرمانی دارند. ما نیز حق تیممان را قهرمانی می دانیم و برای آن با تمام وجود تلاش خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: افتخار حضور در باشگاه سپاهان را دارم. امیدوارم بهترین نتیجه را به ارمغان آوریم تا دل هواداران را شاد و مدیران را به  دلیل سرمایه گذاری در والیبال خرسند کنیم.

تگ ها


تیم والیبال سپاهان رحمان محمدی راد تیم والیبال