تست کرونای تیم ملی والیبال منفی شد

با منفی‌شدن تست کرونای تمام اردونشینان تیم ملی والیبال مردان ایران، این تیم فردا شب با ترکیب کامل ۲۵ نفره خود به ریمینی ایتالیا (محل برگزاری لیگ ملت‌ها) اعزام خواهد شد....

امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی با تقدیر ویژه از عملکرد دکتر سیامک افروزی پزشک و تراپیست تیم ملی که مامور بهداشت ایران در جریان مسابقات لیگ ملت‌ها نیز نام گرفته، به روابط عمومی فدراسیون والیبال گفت: دقت و جدیت دکتر افروزی در رعایت سختگیرانه پروتکل‌های بهداشتی مربوط به ویروس کرونا طی اردوهای مختلف تیم ملی، مهم‌ترین عاملی است که سبب شده تیم ایران در سلامت و ترکیب کامل به ریمینی اعزام شود. سلامت و کامل‌بودن تیم اعزامی، کارنامه مثبتی است که دکتر افروزی از خود به جا گذاشته است. دکتر افروزی را علاوه بر امور تخصصی که در تیم ملی به عهده دارد، به عنوان مامور بهداشت هم به فدراسیون جهانی معرفی کرده‌ایم تا در جریان لیگ ملت‌ها بتواند به نمایندگی از تیم ایران درخصوص آنچه به شیوه‌نامه‌های ویروس کرونا در طول مسابقات اختصاص دارد، با کادر برگزاری رقابت‌ها همکاری کند.

مامور بهداشت عنوان تازه‌ای است که فدراسیون جهانی الزام کرده همه تیم‌ها باید یکی از اعضای کادر همراه خود را با این عنوان به کمیته برگزاری معرفی کنند تا در زمینه دریافت آخرین دستورالعمل‌های مربوط به کرونا و تهیه و ارائه گزارش‌های مورد نیاز کمیته برگزاری از تیم با کمیته برگزاری همکاری کند.

سعید معروف، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، محمدطاهر وادی، مسعود غلامی، رضا عابدینی، علی شفیعی، علی‌اصغر مجرد، صابر کاظمی، بردیا سعادت، امیرحسین اسفندیار، میثم صالحی، مرتضی شریفی، محمدرضا حضرت‌پور و آرمان صالحی ۱۷ بازیکن اعزامی ایران به لیگ ملت‌ها و ولادیمیر آلکنو (سرمربی)، توماسو توتولو (دستیار اول)، محمدرضا تندروان (دستیار دوم)، دکتر سیامک افروزی (پزشک، تراپیست و مامور بهداشت)، مهدی خباز (بدنساز)، نوید مشجری (آنالیزور) و مانلی کسرایی (مترجم) اعضای کادر فنی تیم ملی در این پیکارها خواهند بود. سرپرستی تیم ملی نیز بر عهده امیر خوش‌خبر است.

تگ ها


والیبال