تست کرونا برای تمام بازیکنان لیگ قطر

فدراسیون فوتبال قطر در تدارک ارسال نامه ای به باشگاه های این کشور است که کلیه بازیکنان و اعضای کادر شاغل در فوتبال مورد معاینه کامل قرار گیرند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این بخشی از برنامه لیگ فوتبال قطر برای اطمینان یافتن از عدم شیوع ویروس کرونا در ورزش و البته کل این کشور است. اطمینان از وضعیت سلامتی بازیکنان و تست کرونا، در مورد تمام بازیکنان خارجی که در مدت قرنطینه به سفر رفته بودند و حالا به کشور قطر برگشته اند اعمال شده و این مسئله قرار است در مورد کلیه بازیکنان این کشور و اعضای کادرفنی نیز اعمال شود.

به نوشته روزنامه الوطن در حال حاضر تنها باشگاه هایی در قطر حق تمرین دارند که بتوانند بر اساس یک سیستم انضباطی دقیق علاوه بر تست های کرونا، تمرینات خود را با فاصله گذاری فیزیکی مناسب انجام دهند. همچنین به نوشته این روزنامه، لیگ فوتبال قطر سلامتی بازیکنان و اعضای تیم ها را فعلا در اولویت قرار داده است.

لیگ ستارگان قطر بعد از انجام هفته هفدهم به دلیل شیوع کرونا ویروس به تعویق افتاد و در حالی که فقط ۵ هفته به پایان آن باقی مانده، رقابت اصلی بین الدحیل و الریان است. دحیل ۴۲ امتیازی است و الریان ۳۸ امتیاز دارد و السد در فصلی عجیب با ۳۲ امتیاز در رده سوم قرار گرفته است.

البته صحبت هایی در مورد توقف لیگ قطر و اهدای جام به تیم الدحیل وجود دارد اما تصمیم قطعی در این باره گرفته نشده و اولویت بر از سرگیری لیگ است.

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
امیدوارم زیدان سرمربی یوونتوس شود
اردوی کرونایی تیم چین با ۲ بازی دوستانه 

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان لیگ قطر Stars League فوتبال