تسویه حساب باشگاه استقلال با برخی بازیکنان سابق

معاون ورزشی باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره تسویه حساب با بازیکنان سابق این باشگاه ارائه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، احمد مددی معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، در خصوص فعالیت‌های صورت گرفته جهت اخذ مجوز حرفه‌ای‌گری آبی‌های پایتخت، گفت: همانطور که می‌دانید ما فرصت بسیار کمی برای اخذ مجوز از سوی AFC داریم و به همین دلیل و به صورت شبانه‌روز در تلاشیم تا با طلبکاران به توافق برسیم.


او افزود: ظرف روزهای اخیر با برخی از طلبکاران به توافق رسیده‌ایم که جا دارد از آن‌ها تشکر کنم. مثلا با محمد مهدی نظری، اسماعیل شریفات، باشگاه پیکان و عزیزانی دیگر به توافق نهایی یا تسویه حساب رسیده‌ایم. همچنین با تقریبا تمامی مربیان پایه استقلال در سال‌های گذشته هم تسویه حساب مالی کرده‌ایم.


معاون ورزشی باشگاه استقلال اضافه کرد: در حال حاضر تمرکزمان روی بازیکنان و مربیان سال‌های اخیر است و به عنوان عضو کوچک خانواده بزرگ باشگاه استقلال از این عزیزان می‌خواهم همکاری کنند و با بخشیدن بخشی از طلب‌هایشان، ما را در اخذ مجوز حرفه‌ای‌گری یاری کنند. مطمئنا همه این عزیزان به خوبی از شرایط مالی باشگاه استقلال و بدهی‌های داخلی و خارجی این باشگاه که گرفتاری بزرگی محسوب می‌شود، اطلاع دارند. منابع مالی باشگاه هم محدود است و عزیزانی که در گذشته در کسوت مربی یا بازیکن در استقلال بوده‌اند، امروز هم می‌توانند به استقلال یاری برسانند.


مددی در پایان افزود: به طور مثال آقای محمد مهدی نظری با بخشیدن بخش عمده‌ای از مطالباتش به ما واقعا کمک کرد و ان‌شاءالله سایر عزیزان هم با بخشیدن بخشی از مطالبات خود، باشگاه استقلال را در حل پرونده‌های موجود یاری خواهند کرد تا استقلال فصل بعد هم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشد و بتواند با موفقیت‌هایش، دل هواداران را شاد کند.

تگ ها


استقلال تهران