تسویه حساب سیسیلی کونته و مورینیو

آنتونیو کونته و ژوزه مورینیو که از دیدار قبلی چلسی و منچستریونایتد یک دلخوری کوچک از هم پیدا کرده بودند، در اولین فرصت در دیدار امشب با هم تسویه حساب کردند ......

آنتونیو کونته و ژوزه مورینیو که از دیدار قبلی چلسی و منچستریونایتد یک دلخوری کوچک از هم پیدا کرده بودند، در اولین فرصت در دیدار امشب با هم تسویه حساب کردند.
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، در دقایق پایانی پیروزی 4-0 چلسی مقابل منچستریونایتد در لیگ برتر بود که تلاش کونته برای تهییج طرفداران خودی به مذاق مورینیو خوش نیامد و به مربی ایتالیایی تذکر داد که نباید این رفتار را وقتی چنین نتیجه ای رقم خورده، داشته باشد.
هرچند کونته جواب چندان تندی به صحبت های مورینیو نداد اما امشب اجازه نداد فریادهای آقای خاص روی داوری تاثیر بگذارد؛ از جمله در دقیقه 35، وقتی که خطای آندر هررا روی ادن هازارد، داور را متقاعد کرد که به هافبک اسپانیایی کارت قرمز نشان بدهد، مورینیو اعتراض شدیدی به مایکل الیور کرد اما کونته بلافاصله وارد صحنه شد و با همان شور و حرارت همیشگی، سرمربی یونایتدها را مجبور به عقب نشینی کرد.
البته در نهایت این داور بود که با دخالت در این صحنه و تذکر به هر دو مربی، به غائله خاتمه داد؛ درگیری ای که احتمالا خیلی را به یاد درگیری سه سال قبل مورینیو و ونگر در استمفوردبریج انداخت.
 

تگ ها


فوتبال