تشبیه بازیکنان اینتر به «جوجه اردک» برای کونته دردسرساز شد

آنتونیو کونته شب گذشته پس از تساوی عجیب مقابل اسلاویا پراگ، بازیکنان اینتر را به جوجه اردک تشبیه کرد، تشبیهی که با واکنش برخی از هواداران نراتزوری مواجه شد....

به گزارش مدال؛ شب گذشته فصل جدید رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شروع شد و اسلاویا پراگ توانست در ایتالیا از اینتر یک امتیاز بگیرد، آنها در حالی که تا دقیقه 92 برنده بازی بود. در همین راستا «آنتونیو کونته» سرمربی نراتزوری در پاسخ به انتقادات از تشبیه بسیار جالبی استفاده کرد، تشبیهی که البته به مذاق هواداران اینتر خوش نیامد و باعث واکنش آنها در فضای مجازی شد.

کونته در واکنش به انتقادات گفت: «درست است که ما فوتبال خودمان را ارائه ندادیم اما شما تصور می‌کنید من آمده‌ام و با یک لمس جوجه اردک‌ها را به قویی زیبا تبدیل می‌کنم؟ چنین نیست و بسیار باید تلاش کنیم تا بهتر شویم!»

در این بین استفاده از استفاده از واژه «جوجه اردک» برای توصیف بازیکنان اینتر با واکنش تقریباً تند برخی از هواداران اینتر در فضای مجازی روبه‌رو شد و آنها به اعتراض علیه اظهارات سرمربی خود پرداختند.

بیشتر بخوانید:

کونته: من مسئول این نتیجه هستم/ به شخصیت بهتری نیاز داریم

تگ ها


آنتونیو کونته اینتر نراتزوری واکنش به کونته اینتر جوجه اردک لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا اینتر میلان UEFA Champions League سری آ فوتبال