تشریح برنامه آماده‌سازی و نقل و انتقالاتی آلومینیوم

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم توضیحاتی درباره روند آماده‌سازی و دیدارهای تدارکاتی این تیم و همچنین فعالیت نقل و انتقالاتی‌شان ارائه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، حمید محرابی در حاشیه معارفه رسول خطیبی به‌عنوان سرمربی جدید آلومینیوم در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک اظهار کرد: امروز افتتاحیه تمرینات را داشتیم؛ ان‌شاالله این تیم پس از اینکه تمرینات خود را شروع کرده و تعدادی بازیکن هم برای تکمیل کردن تیم اضافه خواهند شد، در هفته آینده یک اردوی آماده‌سازی در اراک خواهیم داشت و پس از آن یک دیدار دوستانه با ذوب‌آهن انجام می‌دهیم.

او ادامه داد: پس از آن دیدار تدارکاتی، مجددا تیم تمرینات خود را در یک اردوی خارج از اراک ادامه می‌دهد و پس از آن یک هم بازی دوستانه دیگری با ذوب‌آهن خواهیم داشت. مجددا تیم تمرینات خود را پیگیری می‌کند و دیدارهای دوستانه هم در دستور کار داریم.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در خصوص ادامه فعالیت نقل و انتقالاتی این تیم ابراز کرد: در پُست‌هایی که نیاز به بازیکن داریم، تیم را تقویت خواهیم کرد و پس از اینکه نهایی شد، اعلام رسمی می‌کنیم.

محرابی پیرامون اضافه شدن بازیکن خارجی به آلومینیوم عنوان کرد: باید این بحث در هیئت مدیره باشگاه نهایی شود، اما فعلا گزینه‌های داخلی در نظر داریم و اگر در جذب بازیکن ایرانی به مشکل بخوریم، قطعا پس از طرح در هیئت مدیره باشگاه و موافقت اعضاء، این موضوع پیگیری می‌شود.

او یادآور شد: سه بازیکن دیگر در لیست جذب ما هستند که خارج از باشگاه بوده‌اند و چند نفر هم از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان آلومینیوم اضافه خواهند شد.

تگ ها


آلومینیوم اراک