تشریح جزییات سه درخواست استقلالی‌ها از نمایندگان مجلس

نمایندگان کانون مردم نهاد هواداران استقلال به همراه چند پیشکسوت این باشگاه در دیدار با نمایندگان مجلس درخواست هایی با محوریت سه موضوع داشتند....

به گزارش خبرنگار مهر، بازخوردهای نشست روز دوشنبه نمایندگان مجلس با اعضای کانون مردم نهاد باشگاه استقلال همچنان ادامه دارد و اظهار نظرهای متفاوتی از این نشست صورت می‌گیرد.

سرداد رضا سعادتی دبیر کانون مردم نهاد هواداران استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: این نشست کاملاً به درخواست کانون مردم نهاد هواداران استقلال از نمایندگان مجلس بود. قبلاً قرار بود این جلسه در یکی از هتل‌های تهران برگزار شود که به دلیل تجمع هواداران مقابل درب مجلس، این جلسه با تشخیص نمایندگان محترم با قدری تاخیر و در ساختمان مجلس برگزار شد.

وی افزود: قبل از برپایی این جلسه فراخوانی دادیم تا هواداران مطالبات خود را از طریق کانون به گوش نمایندگان مجلس برسانند و در همین رابطه صورتجلسه‌ای در ۵ صفحه تنظیم شد که تقدیم نمایندگان محترم مجلس گردید. این خواسته‌ها ۳ محور اساسی داشت که برکناری رییس هیات مدیره، باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی و تمدید قرارداد با علی کریمی، شیخ دیاباته و میلیچ بود.

سعادتی بیان داشت: در این نشست آقایان علی نژاد و تقی زاده از وزارت و مددی از سوی باشگاه حضور داشتند که پاسخگوی ما باشند. البته به جز آقای علی نژاد دو نفر بعدی خیلی در مباحث ورود نکردند و بیشتر نظاره گر بودند. اما این هیات در کل پاسخگوی سئوالات مطرح شده نبود و نتوانستند ما و نمایندگان مجلس را قانع کنند.

دبیر کانون هواداران استقلال گفت: دوستان مدعی بودند که هیات مدیره در این مدت به خوبی کارش را انجام داده که این اصلاً ادعای درستی نبود. اگر کارها درست انجام شده بود الان باشگاه کانون بحران و غرق در مشکلات مالی نبود. آقایان در وزارتخانه باشگاه داری نکردند و در ماه‌های اخیر عمده مخارج باشگاه توسط یک هوادار عاشق تامین شد. مثلاً با مهدی پور قرارداد می‌بندند و برای پول دادن به او به هواداران متوسل می‌شوند. حتی پول گوسفندی که سر تمرین کشتند را هم از همین هواداران گرفتند.

سردار سعادتی در ادامه بیان داشت: در بخش‌های خبری صدا و سیما «کانون هواداران» سانسور شد که شاید دلیل آن تعامل بین صدا و سیما و وزارت ورزش باشد و شاید هم علت دیگری داشته باشد که من از آن بی خبرم. اما همین که هوادار در چنین بحثی سانسور می‌شود نشان می‌دهد ما راه مان را درست رفتیم و دیده شدیم. ما در بستر قانونی از ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی استفاده کردیم تا وزارت ورزش را مجاب نماییم به وظایفش در حوزه استقلال درست عمل کند و این خلاصه خواسته‌های ما در این نشست بود.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران وزیر ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان لیگ برتر فوتبال ایران