تشریح مصوبه شورای انقلاب فرهنگی در مورد ورزش جانبازان

رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان با تاکید بر اینکه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد ورزش جانبازان و معلولان ابلاغ شده و لازم الاجراست در مورد آن توضیح داد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان، سید محمد شروین اسبقیان در مجمع انتخاباتی هیات استان قم ضمن گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: خدا را شاکرم که در مدت ده ماهی که مسئولیت فدراسیون را بر عهده گرفتم، برای دومین بار به شهر مقدس قم سفر می‌کنم. از رئیس هیات برای هماهنگی و همراهی جهت زیارت حرم حضرت معصومه (س) و گلزار شهدای استان تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: انتخاب پیروزمنش را به او تبریک می گویم. مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی تبریک هم دارد زیرا نوعی خدمتگزاری است. این دیدگاه امام خمینی (ره) بود.

رئیس فدراسیون افزود: مجمع با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد که جای تشکر دارد. براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، سازمان شهرداری موظف به همکاری با ورزش‌های جانبازان و معلولین هستند. همچنین ایاب و ذهاب ورزشکاران طبق این مصوبه بر عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان بهزیستی است بنابراین هیئت می‌تواند برای برپایی ایستگاه‌های سلامت و رفت و آمد ورزشکاران جانباز و معلول و استفاده از سالن ورزشی بهزیستی با نهادهای مربوطه تعامل داشته باشد.

تگ ها


سید محمد شروین اسبقیان ورزش جانبازان و معلولان شورای عالی انقلاب فرهنگی