تشویق علی کریمی از سوی هواداران سپید رود

در چارچوب هفته هجدهم از رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور دیدار تیمهای سپیدرود رشت و گسترش فولاد تبریز پیگیری شد ......

 در چارچوب هفته هجدهم از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و گسترش فولاد تبریز پیگیری شد. این مسابقه در ورزشگاه سردار جنگل رشت و از ساعت 15 آغاز شد. این مسابقه با نتیجه 2 بر یک به سود گسترش فولاد تبریز خاتمه پیدا کرد.
*صحنه مشکوک به پنالتی که داور شبیه سازی نزهتی را تشخیص داد و به او کارت زرد نشان داد.
*شوت بازیکن سپیدرود در محوطه جریمه به بازیکن گسترش برخورد کرد و هواداران سپیدرود اعتقاد به پنالتی داشتند. به همین دلیل علیه داور شعار دادند
* پس از اینکه کرنر سپیدرود را گلر گسترش دریافت کرد، عزیز معبودی دفاع گسترش در حالی که دروازه بان روی زمین دراز کشیده بود از عمد و به دور از چشمان داور با لگد به گلر خودشان ضربه‌ای را وارد کرد و به همین دلیل گلر روی زمین افتاده و وقت کشی می‌کرد.
* عزیز معبودی که با پیراهن شماره 56 برای فولادگسترش بازی می‌کند، بعد از پایان بازی این پیراهن را برعکس کرده و رو به هواداران 3 هیچ را نشان داد( ملوان 3 تا به سپیدرود تو جام حذفی زده بود ) این حرکت او با واکنش شدید هواداران روبرو شد و هواداران علیه او شعار سردادند.
*هواداران تیم سپیدرود علی کریمی و تیم سپید رود را تشویق  می‌کردند. " سپیدرود با غیرت " شعار هوادارن این تیم است.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال