تشکرهای پیام به نشان خداحافظی آخر(عکس)

پیام نیازمند سنگربان تیم فوتبال سپاهان با انتشار یک پست مربیانش و هواداران این تیم خداحافظی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، آخرین مصاف پیام نیازمند در نقش جهان با پیروزی ۲ بر صفر در دربی اصفهان همراه شد و آخرین دیدار او با پیراهن دروازه بانی سپاهان مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی ثبت شد. او در لیگ هجدهم که هنوز کرونا دنیا را مختل نکرده بود، در حضور هواداران برای سپاهان بازی هایش را آغاز کرد و در انتهای لیگ بیستم کارش با این تیم به پایان رسید و از فصل آینده در تیم پورتیموننزه بازی خواهد کرد.


نیازمند که هم پس از مصاف با ذوب آهن و هم پس از پیروزی برابر استقلال در آخرین بازی  فصل از سپاهانی ها خداحافظی کرده بود، حالا با تشکر از تمام سپاهانی ها از جمله مربیانش و همینطور هواداران آخرین پست خود را پیش از سفر به پرتغال منتشر کرد.


در این پست او با تشکر از محرم نویدکیا، رحمان احمدی، هم تیمی ها و هواداران سپاهان با انتشار چند قاب یادگاری، اینطور نوشته است:« تشکر میکنم از باشگاه بزرگ سپاهان برای فراهم کردن شرایط پیشرفت جوانانی مثل من و امثال من. تشکر از سرمربی خوبمون اقا محرم که جدا از مسائل فنی به همه ی ما امسال درس انسانیت و بزرگی داد. تشکر از اقا رحمان عزیز که با تمام فراز و نشیب ها امسال کنار من بود و حمایتم کرد و همه ی سعی و تلاشش رو برای موفقیت سپاهان انجام داد. تشکر از همه ی هم تیمی های عزیزم که برای من مثل برادر بودن و از اینکه باهاشون تو یه تیم بودم لذت بردم و بهشون افتخار میکنم و در آخر از همه ی هواداران واقعی سپاهان که تو روزهای سخت و آسون کنار تیم بودن و فقط و فقط به فکر حمایت بودن صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم در سال های پیش رو به حقشون که خیلی بیشتر از این هاست برسند. آرزوی سربلندی و موفقیت برای سپاهان و تک تک اعضای تیم در ادامه راه دارم.قلب و روح من همیشه همراه شما خواهد بود.  یا حق.» 


گفتنی است پیام نیازمند روز آینده ایران را به مقصد پرتغال ترک  خواهد کرد.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان پیام نیازمند