تشکر جواد نکونام از هواداران فولاد

تیم فولاد خوزستان روز گذشته در دیداری حساس برابر پیکان به پیروزی رسید، شیمبا و پاتوسی دو گل قرمزهای اهواز را به ثمر رساندند....

به گزارش مدال، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه فولاد درباره دیدار تیمش برابر پیکان و پیروزی‌ فولادمردان گفت: می‌دانستیم بازی خیلی سختی را در برابر پیکان خواهیم داشت، این دیدار برای آن‌ها حکم مرگ و زندگی بود. تلاش زیادی را انجام دادند اما تیم ما عطش پیروزی داشت، هدف‌های بزرگی را داریم و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنیم.

سرمربی فولادخوزستان در ادامه افزود: بازیکنان من از خودگذشتگی انجام دادند و با تمام توان خود برای نام فولاد جنگیدند، برای رسیدن به هدفمان نیاز مبرم به این سه امتیاز داشتیم، از همه بازیکنان ممنونم که تلاش بسیار انجام دادند و در این مدت سختی‌های زیادی کشیدند تا توانستند به این پیروزی‌های اخیر برسند و باید همینگونه تلاش کنیم تا به موفقیت‌های بزرگ برسیم.

جواد نکونام درباره حضور هواداران در ورزشگاه شهدای شهرقدس نیز گفت: هواداران در این دیدار سنگ تمام گذاشتند، اصلا در ورزشگاه احساس غریبی نمی‌کردیم. به این هواداران افتخار می‌کنیم و انشالله با تلاش و همدلی بازیکنان بتوانیم همچنان آن‌هارا خوشحال کنیم. بازیکنان باید بدانند در چه باشگاهی بازی می‌کنند و برای شادی هواداران، مردم خوزستان و کارگران کارخانه از خود بگذرند و بزرگ فکر کنند. جا دارد از مسئولان ورزشگاه شهدای شهر قدس نیز تشکر کنم واقعا علی رغم بارش برف، زمین شرایط عالی داشت و این فرصت را به دو تیم می‌داد تا فوتبال روی زمین را بازی کنند.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران در انتها درباره تمرینات تیم نیز اینچنین توضیح داد: تیم ما دو بازی آینده در خانه بازی خواهد داشت، باید با شاهین بوشهر و ماشین‌سازی تبریز دیدار کنیم. این دو دیدار برای ما سخت خواهند بود و هدف ما کسب شش امتیاز در کنار هواداران‌مان است. تمرینات تیم نیز  سه روز تعطیل است و پس از آن در زمین تمرین خودمان برای حضور پرقدرت در ادامه مسابقات شروع خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:
برنامه فشرده استقلال در اسفند ماه
وعده ستاره سپاهان برای گلزنی به پرسپولیس
پیشنهاد برزیلی برای مهاجم سابق پرسپولیس 

تگ ها


فولاد خوزستان نکونام فوتبال ایران جواد نکونام اخبار فولاد جواد نکونام فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال