تشکر رئیس AFC از اتحاد و همبستگی خانواده فوتبال

شیخ سلمان رئیس AFC در جلسه کمیته اجرایی این کنفدراسیون از اتحاد و همبستگی خانواده فوتبال آسیا در مقابله با بحران کرونا قدردانی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در اولین جلسه کمیته اجرایی AFC که به صورت آنلاین برگزار می‌شد‌، شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از فدراسیونهای عضو و خانواده فوتبال آسیا به خاطر نقش آنها در حفظ سلامت جوامع و فوتبالیست‌ها در میانه بحران کرونا تقدیر و تشکر کرد.

شیصخ سلمان بن ابراهیم رئیس AFC در این اجلاس آنلاین گفت:" من از طرف خانواده فوتبال آسیا از همه شما به خاطر ابتکارها و تلاش‌هایتان در این دوران دشوار تشکر می‌کنم".

رئیس AFC به همراه کمیته اجرایی به فدراسیون فوتبال استرالیا به مناسبت موفقیت در کسب میزبانی مشترک جام جهانی فوتبال زنان در سال ۲۰۲۳ تبریک گفت.

شیخ سلمان در ادامه با اشاره به اینکه آسیا در سالهای آینده محور اصلی دنیای فوتبال خواهد بود گفت:" آسیا حالا نه تنها در سال ۲۰۲۲ در جام جهانی قطر میزبان جام جهانی است بلکه یک سال بعد میزبان جام جهانی فوتبال زنان خواهد بود و در آینده نزدیک هم شاهد برگزاری جام باشگاه‌های جهان در چین خواهیم بود. آسیا سال آینده نه تنها در توکیو میزبان تورنمنت فوتبال المپیک است بلکه در هند از جام جهانی زیر ۲۰سال زنان و در اندونزی میزبان جام جهانی زیر ۲۰سال خواهد بود. از اینها گذشته در دسامبر ۲۰۲۱ شاهد برگزاری رقابتهای پان عرب در قطر خواهیم بود که فیفا از آن حمایت می‌کند. این تورنمنت بخشی از روند آماده‌سازی قطر برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ است. نگاه دنیا متوجه آسیا خواهد بود و من مطمئنم که ما از این آزمون سربلند بیرون می‌آییم".

شیخ سلمان در ادامه درباره تاثیرگذاری بحران کرونا بر فوتبال آسیا گفت:" مثل خیلی از صنایع دیگر، فوتبال هم با روزهای دشوار و پرچالشی روبرو است ولی میزان علاقه‌ای که به دریافت حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال در منطقه خاورمیانه ابراز شده برای ما نشان از روزهای خوب می‌دهد و دلگرم‌کننده است".

بیشتر بخوانید:
دو پرسپولیسی سابق و اولین گل هفته بیست و ششم
تارتار: می‌خواهیم افتخار دو شکست پرسپولیس را به نام خودمان ثبت کنیم
شادی معنادار شماره ۸ ماشین در ورزشگاه خالی 

تگ ها


ای اف سی فوتبال ایران AFC فوتبال