تشکر سازمان لیگ از هواداران تیم ملی

مسئول ساماندهی هواداران تیم ملی در جام ملت‌های آسیا از هواداران و تماشاگران ایرانی که با تشویق‌هایشان تیم را در پنج مسابقه گذشته مورد حمایت قرار دادند تشکر کرد....

مسئول ساماندهی هواداران تیم ملی در جام ملت‌های آسیا از هواداران و تماشاگران ایرانی که با تشویق‌هایشان تیم را در پنج مسابقه گذشته مورد حمایت قرار دادند تشکر کرد.

به گزارش مدال، حجت‌الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ  و مسئول ساماندهی هواداران تیم ملی در جام ملت‌ها در گفت‌و‌گو با سایت سازمان لیگ اظهار داشت: تیم ملی فوتبال ایران با حمایت و تدابیر رئیس و مسئولان فدراسیون فوتبال، بازیکنان و کادرفنی تیم ملی  نتایج درخشانی گرفتند و حمایت خانواده بزرگ فوتبال از جمله باشگاه‌های و هیئت‌های فوتبال در این مسیر نقش مهمی داشت تا تیم ملی در جام ملت های آسیا 2019 بدرخشد و بعد از 15 سال به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

وی افزود: البته نباید حمایت جانانه تماشاگران ایرانی در جام ملت‌ها را فراموش کرد. هواداران و تماشاگران فوتبال ایران از سراسر جهان در امارات حاضر شدند و تیم ملی را در پنج مسابقه گذشته به خوبی مورد تشویق و حمایت قرار دادند. باید از کنسولگری و سفارت ایران در امارات هم که نهایت همکاری با فدراسیون فوتبال و تیم ملی و مسئولان فرهنگی و تماشاگران داشتند تشکر کنم. ضمن اینکه پلیس امارات و مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا هم همکاری مناسبی با هواداران تیم ملی و مسئولان فوتبال ایران داشتند.