تشکر ویژه رضا مهاجری از امیر قلعه نویی

سرمربی مس کرمان تشکر ویژه ای از امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر سیرجان داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امروز دو بازی مهم در دو شهر بابل و قائمشهر انجام خواهد شد. بازی اول در چارچوب لیگ دسته اول و بازی دوم در فاصله یک ساعته در شهر قائمشهر. 

مسابقه اول میان دو تیم رایکا و مس کرمان است که تاثیر زیادی در صدر جدول لیگ خواهد گذاشت و در بازی دوم نساجی و گل گهر به میدان خواهند رفت. دیداری که برای شاگردان مجید جلالی در نساجی بسیار حیاتی است و صد البته امیر قلعه نویی نیز نگاه ویژه‌ای به سه امتیاز آن دارد.

این دو تیمی که از استان کرمان به مازندران آمده‌اند، هر دو در هتل بادله شهر ساری اقامت دارند. شب گذشته دو تیم در شرایطی وارد فرودگاه ساری شدند که اتوبوس تیم مس کرمان به دلایلی هنوز به فرودگاه نرسیده بود که امیر قلعه نویی با دیدن معطلی بازیکنان مس، اتوبوس دوم تیم گل گهر را به مسی ها داد و خود و اعضای کادر، با ماشین سواری به هتل بادله رفتند.

رضا مهاجری سرمربی مس کرمان در تماس با ورزش سه ضمن تشکر از امیر قلعه نویی گفت: حتما از قول من بابت رفتار جناب قلعه نویی از ایشان تشکر کنید و امیدوارم جواب محبت های ایشان را بدهیم. امیرخان البته قبلا سرمربی مس کرمان بوده و روزهای خوبی را با این تیم داشته و سعی می کنیم سال های خوبی که ایشان در مس داشته را تکرار کنیم.

بیشتر بخوانید:

مهاجری: فرخی را مثل فرفره در زمین چرخاندیم

مهاجری و مس اسیر کووید لیگ یک!

 

 

تگ ها


دسته یک رضا مهاجری فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال