تشکیل جلسه باشگاه‌های ایتالیایی در مورد سوپرلیگ

مجمع فدرال باشگاه های ایتالیا امروز برای بررسی سوپرلیگ تشکیل جلسه خواهد داد و طبق گزارش ها ممکن است قوانین و تعهدات جدید برای پایبندی به رقابت های یوفا را تدوین کند....

به گزارش "ورزش سه"، مجمع فدرال برای اولین بار پس از جنجال سوپرلیگ در یک کنفرانس ویدیویی تشکیل جلسه خواهد داد و بررسی واکنش مناسب به اقدام اینتر، یوونتوس و میلان و تلاش این سه تیم برای جدایی از یوفا و پیوستن به سوپرلیگ در دستور کار خواهد بود.

این مجمع همچنین اعلام کرده است که درباره مجوزهای ملی برای سال های ۲۰۲۱-۲۲، تغییرات نظارتی، انتصاب ارگان های قضایی ورزشی و درخواست Lega Pro برای تعیین چهارمین داور رسمی برای سوپرکاپ سری C در فصل ۲۱-۲۰۲۰ بحث خواهد کرد.

کالچومرکاتو گزارش داده است که این مجمع همچنین احتمالاً قوانین و تعهدات وفاداری به رقابت های یوفا را که در اساسنامه فدرال وجود دارد تقویت خواهد کرد.

طبق گزارش ها یک قانون احتیاطی مورد توجه مجمع قرار گرفته است که پس از تصویب، می تواند از طریق مکانیسم مجوزهای ملی، خاطیان را از حضور در مسابقات قهرمانی محروم کند.

به این ترتیب باشگاه هایی که در آینده تصمیم بگیرند به مسابقاتی که توسط یوفا و فیفا به رسمیت شناخته نشده اند، بپیوندند، می توانند تحریم شوند.

این جلسه همچنین بررسی درخواست باشگاه های سری A در مورد استعفای رئیس پائولو دال پینو را در دستور کار دارد.

در این بین یوفا همچنان در حال مطالعه و بررسی نحوه عبور از این بحران و مجازات باشگاه های شورشی است که توسط الکساندر چفرین به سه دسته مختلف تقسیم شده اند.

هیچ بند خاصی در قانون وجود ندارد که تأسیس سوپرلیگ را منع کند، با این حال باشگاه های درگیر به تلاش برای خیانت به اصول و قوانین متهم هستند و این می تواند منجر به جریمه شود.

مجازات های جداگانه علیه روسای باشگاه های درگیر می تواند منجر به تعلیق یا محرومیت هایی شود که وزن سیاسی آنها را در آینده کاهش دهد.

فرمت جدید لیگ چمپیونزلیگ به طور گسترده ای توسط مربیان و بازیکنان مورد بحث قرار گرفته و می تواند باز هم اصلاح شود.

تگ ها


اینتر میلان آث میلان فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال