تشکیل جلسه ویژه برای نهایی کردن انتقال ایکاردی

رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که مسئولان باشگاه ناپولی امروز جلسه‌ای ویژه با سران باشگاه اینتر در راستای جذب مائورو ایکاردی برگزار خواهند کرد....

به گزارش مدال؛ سران باشگاه ناپولی قصد دارند از مراسم قرعه‌کشی فصل جدید رقابت‌های سری‌آ که امروز برگزار می‌شود، استفاده کنند تا با سران باشگاه اینترمیلان درباره انتقال «مائورو ایکاردی» صحبت و به توافق برسند.

طبق گفته «کوریره دلو اسپورت»، «دی لورینتس» رئیس باشگاه ناپولی و «آندره‌آ چیاولی» امروز در میلان با «ماروتا» مدیر اینتر، مذاکرات برای انتقال ایکاردی را آغاز خواهند کرد.

این ماجرا پس از صحبت‌ها میان «جینوتولی»، مدیر ورزشی ناپولی و «واندا نارا» مدیر برنامه‌های ایکاردی انجام می‌شود. جینو و واندا هفته‌ها در رابطه با این انتقال در حال مذاکره بودند و اکنون به توافق رسیده‌اند.

باشگاه ناپولی پیش از این هم در سال 2016 پس از جدایی «گونسالو ایگواین» برای خرید ایکاردی اقدام کرد که در آن زمان ناکام ماند. فراموش نکنید که باشگاه اینتر با توجه به تمایل یوونتوس به جذب ایکاردی، تمایل دارد مهاجمش را به ناپولی بفروشد تا حریف مستقیم خود را تقویت نکنند. انتظار می‌رود که توافق روی مبلغ 80 میلیون یورو باشد.

بیشتر بخوانید:

پست اینستاگرامی همسر ایکاردی خبرساز شد+ عکس

تگ ها


اینتر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات مائورو ایکاردی اینتر میلان ناپولی سری آ فوتبال