تشکیل کارگروه اختصاصی برای بررسی بدهی مالیاتی سرخابی

سرپرست باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از نشست امروز (شنبه) مدیران پرسپولیس، سازمان لیگ و استقلال با مسئولان وزارت اقتصاد و دارایی و مالیاتی، خبر از تشکیل کارگروه برای بررسی و حل و فصل مسائل مالیاتی دو باشگاه داد ......

سرپرست باشگاه پرسپولیس با ابراز خرسندی از نشست امروز (شنبه) مدیران پرسپولیس، سازمان لیگ و استقلال با مسئولان وزارت اقتصاد و دارایی و مالیاتی، خبر از تشکیل کارگروه برای بررسی و حل و فصل مسائل مالیاتی دو باشگاه داد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با حضور مقام های سازمان لیگ امروز شنبه با سید کامل تقوی نژاد، معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور و جمعی از مقام های این وزارتخانه و سازمان امور مالیاتی از جمله؛ نوری و خوش وقت دیدار و ملاقات داشتند تا در جریان آن بدهی های مالیاتی دو باشگاه از گذشته تاکنون مورد بررسی قرار بگیرد.

علی اکبر طاهری در این ارتباط به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: خدا را شکر جلسه خیلی خوبی داشتیم که بابت آن به خاطر زمانی که آقای تقوی نژاد برای این حضور اختصاص دادند از او تشکر می کنیم. این مسئله جای امیدواری دارد که وزارت اقتصاد و امور دارایی و سازمان امور مالیاتی نسبت به سرنوشت دو باشگاه حساس است و در چارچوب موازین قانونی در صدد بررسی موضوع هستند.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه همه موارد مربوط به گذشته مورد بررسی قرار گرفت و درباره مسائل مختلف مربوط به آن گفتگو و تبادل نظر شد. نگاه مثبت تقوی نژاد و همکاران او جای تشکر دارد و در همین ارتباط به منظور بررسی دقیق تر، قرار بر تشکیل کار گروهی تخصصی شد تا مشکلات گذشته را به نوعی حل کنیم

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال