تشکیل کمیته فنی کشتی مازندران با حضور قهرمانان نامدار

اعضای کمیته فنی هیأت کشتی مازندران در حالی معرفی شدند که جمعی از قهرمانان المپیک و جهان در این کمیته حضور دارند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی استان مازندران با اعلام خبر انتخاب اعضای کمیته فنی این هیات، گفت: اعضای کمیته فنی کشتی مازندران باید همیشه پای کار باشند تا بتوانیم برای این رشته پرافتخار، کارهای بزرگی انجام دهیم. ضمن اینکه به هیچ‌وجه نباید بین کشتی فرنگی و آزاد تفاوتی ایجاد شود.

وی در خصوص قدرت تصمیم این کمیته ادامه داد: نظرات و مصوبات کمیته فنی بدون هیچ کم و کاستی در خصوص کشتی استان اجرایی خواهد شد و اعضای کمیته فنی نیز باید بدون هیچ دغدغه‌ای به شرح وظایف خود در این راستا توجه و رسیدگی کنند.

بنا بر این گزارش، اعضای کمیته فنی هیأت کشتی استان مازندران که برخی از قهرمانان المپیک و جهان هم در بین آنها دیده می‌شوند طی مراسم معارفه، مشخص شدند. بر این اساس رضا سیم‌خواه، قاسم رضایی، هاشم میرزاده، سعید شیرزاد و مظفر فولادی در کشتی فرنگی و آیت واگذاری، رضا شاه‌منصوری، حسین‌کریمی، حامد میرعمادیان و امیر عباس گنجی در کشتی آزاد به‌عنوان اعضای کمیته فنی کشتی مازندران معرفی شدند.

به گفته عسکری محمدیان، حفظ ارزش و احترام میان ورزشکاران، ضرورت توجه به ورزش پایه و آینده کشتی استان، استفاده از ظرفیت افراد باتجربه و ایجاد وفاق و همدلی میان شهرها از جمله اهداف این کمیته است.

بیشتر بخوانید:

عموزاد و حاج کناری راهی صربستان شدند

حسین نوری به عنوان پنجمی بسنده کرد

 

 

تگ ها


عسگری محمدیان فدراسیون کشتی نساجی مازندران کشتی