تصادف شدید قهرمان F۱؛ فرناندو آلونسو در بیمارستان

فرناندو آلونسو، قهرمان سابق فرمول یک، پس از اینکه در سوییس و حین دوچرخه سواری دچار سانحه شد، به بیمارستان منتقل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فرمول یک آلپین تاید کرده است که فرناندو آلونسو پس از اینکه هنگام دوچرخه سواری دچار سانحه شده، در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

ابتدا روزنامه ایتالیایی لا گازتا دلو اسپورت گزارش کرد که آلونسو هنگام تمرین با دوچرخه در خیابان های شهر لوگانو با یک ماشین تصادف کرده است. در این گزارش آمده است که آلونسو دچار چندین شکستگی شده است، امادیگر منابع خبری مدعی هستند که جراحات آلونسو به این شدتی که روزنامه ایتالیایی گزارش کرده است، شدید نیستند.

بی‌بی‌سی گزارش کرده که آلونسو دچار شکستگی فک شده است و برای ادامه درمان به برن منتقل خواهد شد.

تیم آلپین نیز در بیانیه تصادف فرناندو آلونسو را تایید کرده اما صحبتی از شدت جراحات وارده به این راننده به میان نیاورده است، این تیم در بیانیه کوتاه خود نوشته که روز جمعه و پس از انجام معاینات بیشتر، اطلاعاتی راجع به شدت صدمات وارده به این راننده اسپانیایی منتشر خواهد کرد.

در بیانیه آلپین آمده: "تیم فرمول یک آلپین می تواند تایید کند که فرناندو آلونسو هنگام دوچرخه سواری در سوییس در یک تصادف جاده ای دخیل بوده است.

فرناندو هشیار و خوب است و منتظر معاینات بیشتر پزشکی در صبح روز بعد است.

در این زمان تیم آلپین اظهارنظر بیشتری نخواهد کرد. اطلاعات بیشتر فردا منتشر خواهد شد."

پس از دو فصل کناره گیری از فرمول یک، آلونسو مشغول آماده‌سازی خود برای بازگشت مشتاقانه و پر سر و صدایش به مسابقات فرمول یک در این فصل بود.

تا زمان برگزاری تمرینات سه روزه پیش فصل فرمول یک در بحرین حدود یک ماه زمان باقی مانده است و قرار بود نخستین مسابقه این فصل در تاریخ ۲۴ اسفند، اولین گرندپری آلونسوی ۳۹ ساله از زمان خداحافظی‌اش باشد.

تیم آلپین هنوز نام هیچ راننده ای را به عنوان راننده رزرو خود اعلام نکرده است اما سرگی سیروتکین در فصل ۲۰۲۰ این وظیفه را برای تیم آلپین که در آن زمان به نام رنو شناخته می شد، بر عهده داشت.

در ساعات آتی روشن خواهد شد که آیا فرناندو آلونسو فصل ۲۰۲۱ یا حداقل بخشی از آن را از دست داده و یا بازگشت پرهیجانی که مدت ها بود انتظارش را می کشید، همچنان پیش روی او است.

تگ ها


مسابقات فرمول یک فرمول یک