تصاویری از استادیوم محل برگزاری بازی پرسپولیس - پاختاکور

دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه «جاسم بن حمد» قطر برگزار می‌شود؛ استادیومی که در سال ۱۳۵۳ ساخته شده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس ایران، چهارشنبه شب از ساعت ۲۱:۱۵ به وقت تهران (۲۰:۴۵ به وقت دوحه) در استادیوم «جاسم بن حمد» به مصاف پاختاکور ازبکستان خواهد زد.

استادیوم جاسم بن حمد از استادیوم‌های میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ نبوده و استادیوم خانگی باشگاه السد قطر است که سال ۱۹۷۴ میلادی (۱۳۵۳ خورشیدی) ساخته شد و سال ۱۹۷۵ نیز به بهره‌برداری رسید.

سال ۲۰۰۴ (۱۳۸۳ خورشیدی) این استادیوم برای میزبانی از بازی‌های آسیایی ۲۰۰۶ دوحه نوسازی شد و مجدداً سال ۱۰-۲۰۰۹ میلادی (۸۹-۱۳۸۸ خورشیدی) نیز، برای جام ملت‌های آسیا یک سری اقدامات برای بازسازی استادیوم، از جمله اجرای نسل اول سیستم تهویه مطبوع یا خنک کننده در آن انجام شد.

به گزارش کانال «فوتبال آسیایی در قطر» به همین دلیل رختکن استادیوم جاسم بن حمد به مدرنی رختکن استادیوم‌های جام جهانی نیست. با این حال رختکن پرسپولیس در این استادیوم دارای جکوزی و اتاق ماساژ جداگانه است.

همچنین چمن این ورزشگاه طی یکی دو روز گذشته مورد ترمیم قرار گرفته است تا آماده بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.

علاوه بر دیدار پرسپولیس - پاختاکور، دیدار تیم های النصر و الاهلی عربستان هم در این ورزشگاه برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

گل آل‌کثیر و علی کریمی در جمع گل‌های برتر مرحله یک هشتم

پرسپولیس در زمین جنگید و برد/ از بازیکنان السد و الدحیل تعجب کردم

 

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان فوتبال آسیا تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال پاختاکور فوتبال ایران پاختاگور تاشکند پرسپولیس AFC Champions League فوتبال