تصاویر جذاب از دیدار تدارکاتی شهر خودرو و بادران

فرهاد کاظمی و سید مهدی رحمتی سرمربیان دو‌ تیم بادران و شهر خودرو قبل از بازی دوستانه این دو تیم، برخورد گرمی با یکدیگر داشتند....

به گزارش ورزش سه، شهر خودرو و بادران امروز در زمین چمن مصنوعی آکادمی به مصاف هم رفته اند، تیم هایی که خودشان را برای حضور در فصل جدید لیگ برتر و لیگ یک‌آماده می کنند. قبل از شروع این بازی فرهاد کاظمی و‌ سید مهدی رحمتی برخورد گرمی با یکدیگر داشتند. رحمتی در زمان بازیگری در سپاهان و‌ مس کرمان شاگرد فرهاد کاظمی بود و در این سال ها ارتباط صمیمانه ای با این مربی داشته است. کاظمی و رحمتی قبل از شروع این بازی در خصوص‌ شرایط این روزهای فوتبال ایران صحبت کردند و‌ کاظمی برای رحمتی در شروع دوران مربیگری آرزوی موفقیت کرد. 


این بازی دوستانه اما چند قاب دیدنی دیگر هم‌داشت، قبل از شروع این مسابقه محمد نوازی مربی شهر خودرو هم به سمت مربی سابقش رفت و دقایقی با کاظمی صحبت کرد، نوازی در بهمن شاگرد کاظمی بود، علی سامره دیگر استقلالی کادر شهر خودرو هم قبل از شروع بازی به سمت کاظمی رفت. 


علی اصغر مدیرروستا سرپرست باشگاه پیکان هم برای تماشای این بازی به آکادمی آمده بود‌ و‌ تا پایان مسابقه در آکادمی حضور داشت.


فرهاد حمیداوی‌ مالک باشگاه شهر خودرو هم قبل از شروع بازی به سمت نیمکت بادران رفت تا با کادر فنی این تیم خوش‌ و بش کند. حمیداوی با تمامی بازیکنان شهر خودرو هم برخورد گرمی داشت و آنها را در آغوش گرفت.


مهدی رحمتی با دیدن هاشم بیک زاده مربی بادران، دقایقی با هم بازی سابقش صحبت کرد، آنها حسابی با یکدیگر شوخی کردند و‌ عکس یادگاری هم گرفتند. 


عکاس: مهدی افشاری

تگ ها


دسته یک بادران تهران شهر خودرو