تصاویر عجیب بوندسلیگا؛ بی اهمیتی محض به پروتکل! (عکس)

جشن های شادی گل امروز صحنه های عجیبی را در بوندسلیگا خلق کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از ۶۳ روز دوری از فوتبال، امروز رقابت های بوندسلیگا پیگیری شده و دیدارهای جذابی بین تیم های آلمانی برگزار شد. اما علیرغم همه تهمیدات، در جریان مسابقات شاهد آن بودیم که برخی از بازیکنان پروتکل های بهداشتی مربوط به فاصله گذاری اجتماعی را خصوصا هنگام گلزنی رعایت نمی کنند و تصاویر منتشر شده در این زمینه واکنش هایی را بر انگیخته است.

البته لابادیا، سرمربی هرتا در توجیه رفتار بازیکنان هرتا گفت: "جشن شادی گل نیز بخشی از فوتبال محسوب می شود. ما بارها مورد آزمایش های ویروس کرونا قرار گرفته ایم و فکر می کنم می توان مجوز جشن گرفتن را صادر کرد. پس در این شرایط شرم آور است اگر اجازه برگزاری جشن شادی برای بازیکنان صادر نشود."

در دیدار دورتموند مقابل شالکه بازیکنان دو تیم تقریبا توصیه های بهداشتی را رعایت کرده و بازیکنان دورتموند بعد از گلزنی از یکدیگر فاصله قابل توجهی گرفتند تا در سیگنال ایدونا پارک همه چیز مطابق برنامه ریزی پیش برود.

اما امروز هرتابرلین در اولین بازی زیر نظر لابادیا موفق شد با سه گل هوفنهایم را مغلوب کرده و به پیروزی شیرینی دست یابد. اما جالب اینجاست که هیچ کدام از بازیکنان هرتا پروتکل های مربوط به فاصله گذاری اجتماعی را در جریان جشن های بعد از گل رعایت نکرده و مانند گذشته با نزدیک شدن به یکدیگر جشن گرفتند.

اما ولفسبورگ نیز در دیداری دشوار با گلزنی در دقیقه ۹۱ آگزبورگ را مغلوب کرد و به سه امتیاز مهم دست یافت. اما در این دیدار پروتکل های مربوط به فاصله گیری تقریبا رعایت شد و بازیکنان هنگام جشن گرفتن فاصله مناسبی از یکدیگر داشته و به سبک مرسوم هفته های اخیر شادی کردند.

بازیکنان فرایبورگ نیز که در دیداری مهم موفق به متوقف کردن لایپزیش شدند، در هگام برگزاری جشن شادی پروتکل های بهداشتی را رعایت نکردند تا نگرانی ها در مورد احتمال شیوع ویروس هنگام برگزاری فوتبال افزایش یابد.

تگ ها


بروسیا دورتموند ویروس کرونا هرتابرلین فوتبال