تصمیمات هیات مدیره در جلسه با یحیی گل محمدی

سرمربی پرسپولیس در جلسه امروز خود با هیات مدیره و مدیرعامل این باشگاه، به بررسی آخرین وضعیت تیم پیش از شروع تمرینات پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، ظهر امروز یکشنبه رئیس هیأت مدیره، مدیر عامل و سرمربی سرخپوشان در جلسه‌ای درباره شرایط موجود و برنامه‌های پیش‌رو برای فصل جدید مسابقات و موضوعات مختلف شرکت کردند.

در جریان این نشست که با حضور سیدمجید صدری، جعفر سمیعی و یحیی گل‌محمدی برگزار شد، در خصوص هماهنگی‌های لازم در مورد شروع تمرینات برای فصل جدید مسابقات و ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، تمدید قرارداد بازیکنان کنونی، جذب بازیکنان جدید، سفر تیم به تاجیکستان و دیدار برابر نماینده این کشور، مهیا کردن تجهیزات مورد نیاز برای تیم و اقدام برای بهترین تدارکات، جهت آمادگی هر چه بیشتر قبل از آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر و بازی‌های آسیایی بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در این جلسه، تصمیمات مهمی اتخاذ گردید تا تیم و بازیکنان با آرامش و تمرکز بالا تمرینات خود در فصل جدید را آغاز کنند. قهرمان پنج دوره متوالی لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی پا به این رقابت‌ها در فصل جدید خواهد گذاشت که هواداران با حمایت همیشگی خود خواستار حفظ شرایط سال‌های گذشته و رسیدن به جام ششم هستند.

با اعلام کادرفنی تمرینات پرسپولیس از روز دوشنبه استارت خواهد خورد و این در حالی است که هنوز تکلیف بازیکنان مدنظر برای تمدید قرارداد مشخص نشده و آنها در بازار نقل و انتقالات نیز تا این لحظه تنها با علیرضا ابراهیمی به توافق دست یافته‌اند.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی