تصمیم اعتراض آمیز سرپرست فدراسیون والیبال به اقدام آمریکایی‌ها

داوری، سرپرست فدراسیون والیبال اعلام کرده که به دلیل معطلی کاروان والیبال ایران در فرودگاه آمریکا به این سفر نخواهد رفت....

به گزارش مدال، تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات مرحله نهایی لیگ ملت‌های 2019 راهی شیکاگو شد. در همین راستا قرار بود افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال که یک ماه از دوران سرپرستی قانونی وی هم گذشته به آمریکا برود تا در کنار ملی‌پوشان باشد.
داوری اعلام کرده که به دلیل معطلی کاروان والیبال ایران در فرودگاه آمریکا به این سفر نخواهد رفت. پیش از این داوری در مصاحبه‌ای در توجیه سفرش گفته بود که وظیفه‌اش است تا در کنار ملی‌پوشان باشد، اما حالا سرپرست فدراسیون والیبال به وظیفه‌ای که خودش برای خودش تعریف کرده بود هم عمل نکرد.
حال اینکه لغو سفر داوری به شیکاگو چه ضربه‌ای را می‌تواند به مقصران اتفاقات فرودگاه آمریکا بزند، سوالی است که شاید سرپرست فدراسیون بهتر از هر کسی بتواند به آن پاسخ دهد.
اگر بحث شرافت و آبروی ایران برای داوری مطرح بود، بدون شک اقدامات مفیدتری می‌توانست صورت بگیرد تا مسئولان آمریکایی بدانند هر برخورد خارج از عرفی با ایران برا‌یشان هزینه سنگینی خواهد داشت؛ نه سرپرست فدراسیون والیبال سفرش را لغو کند!

بیشتر بخوانید:

بازجویی از ملی‌پوشان والیبال ایران در فرودگاه شیکاگو!

خوش خبر: توقع برخورد بهتری از آمریکایی‌ها داشتیم

 

 

 

تگ ها


سرپرست فدراسیون والیبال افشین داوری لیگ ملت های والیبال 2019 فینال لیگ ملت های والیبال 2019 والیبال