تصمیم اینتر برای پرداخت بدهی به رئال مشخص شد

فابریتزیو رومانو مدعی شد باشگاه اینتر به زودی عملیات پرداخت بدهی خود به رئال مادرید بابت جذب اشرف حکیمی را آغاز خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، با وجود عملکرد فوق العاده و خیره‌کننده اشرف حکیمی در ترکیب دورتموند، باشگاه رئال مادرید در تصمیمی غیرمنتظره این ستاره مراکشی را در نقل و انتقالات تابستانی اخیر به فروش رساند و او با قراردادی به ارزش ۴۵ میلیون یورو به اینتر پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال ایتالیا تجربه کند.

با این وجود طی ماه‌های گذشته شایعات عجیب و غریبی درباره اشرف حکیمی به گوش رسیده است. بر این اساس گفته شد که نراتزوری مانند اکثر باشگاه های اروپایی با بحران اقتصادی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند و به همین خاطر آن ها در پرداخت اقساط خود به رئال مادرید برای جذب مدافع مراکشی تاخیر داشته اند.

در این بین حتی صحبت هایی در رابطه با احتمال بازگشت اشرف حکیمی به رئال مادرید و عصبانیت لوس بلانکوس از اینتر شنیده شد؛ موضوعی که البته از سوی هر دو باشگاه مورد تکذیب قرار گرفت.
در همین راستا اکنون فابریتزیو رومانو، خبرنگار معتبر اسکای اسپورتس ادعای جدیدی را در این باره مطرح کرده و مدعی شده که هیچ رابطه بدی بین اینتر و رئال مادرید وجود ندارد و باشگاه ایتالیایی به زودی و از ماه مارس پرداخت اقساط خود به رئال را آغاز خواهد کرد.

تگ ها


اشرف حکیمی اینتر میلان رئال مادرید