تصمیم باورنکردنی بارسلونا در مورد لوییس سوارز!

ممکن است سرنوشت عجیبی در انتظار لوییس سوارز، سومین گلزن برتر تاریخ باشگاه بارسلونا باشد....

هنوز یک سال از قرارداد سوارز با بارسلونا باقی مانده است و این مهاجم ۳۴ ساله مدعی شده اگر بارسلونا علاقه ای به حفظ او ندارد، باشگاه باید دستمزد سال آخر قراردادش را به طور کامل به او پرداخت کند. سوارز سالانه حدود ۲۵ میلیون یورو ناخالص حقوق می گیرد و پرداخت این رقم برای بازیکنی که در تیم دیگری بازی می کند برای بارسلونا بسیار دشوار خواهد بود.

اگر در نهایت توافقی حاصل نشود، چندین منبع مهم در بارسا به نشریه ESPN گفته اند که باشگاه در نظر دارد سوارز را برای باقی مانده قراردادش از لیست خط زده و برای فصل بعد راهی سکوها کند. البته در نهایت کومان آخرین حرف را در مورد چگونگی کنترل اوضاع رختکن و قرارداد سوارز خواهد زد. اما لجبازی ممکن است روابط طرفن را از این هم بدتر کرده و سال عجیبی را برای لوییس سوارز رقم بزند.

در حال حاضر یوونتوس جدی ترین مشتری لوییس سوارز محوب می شود و به نظر توافقاتی نیز حاصل شده است، اما این بازیکن علاوه بر نیاز به حل و فصل وضعیت قرارداد خود، برای اخذ تابعیت ایتالیا نیاز به گذراندن آزمون زبان دارد. یوونتوس نیز به شدت به دنبال یک جذب مهاجم جدید به عنوان زوج کریستیانو رونالدو بوده و گزینه های دیگری نیز روی میز دارد. لوییس سوارز در سال ۲۰۱۴ با مبلغ ۷۵ میلیون یورو به بارسلونا پیوست و در ادامه در ۲۸۳ بازی ۱۹۸ بار موفق به گلزنی شده و سومین گلزن برتر تاریخ باشگاه لقب گرفت.

تگ ها


لوئیس سوارز یوونتوس بارسلونا