تصمیم بیل؛ آخرین فرصت با آنچلوتی

گفته می شود که گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید، بر خلاف شایعاتی که درباره بازنشستگی زودتر از موعد او وجود دارد، تصمیم گرفته آخرین شانسش را با رئال امتحان کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در طول تورنمنت یورو ۲۰۲۰ که گرت بیل به همراه تیم ملی ولز در آن شرکت داشت، زمزمه هایی مبنی بر خداحافظی او پس از پایان این رقابت ها به گوش رسید.

اما اکنون به نظر می رسد که این شایعات کاملا رد شده باشند و آاس گزارش کرده است که تصمیم قطعی ستاره ولزی ادامه کار با رئال مادرید در فصل آینده است.

بیل پس از اختلافاتی که با زین الدین زیدان و هواداران رئال پیدا کرد، فصل پیش را به صورت قرضی در تاتنهام گذراند.

بیل در تاتنهام فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و در حالی که به نظر می رسید ژوزه مورینیو اعتقادی به او ندارد، بیشتر مدت فصل را روی نیمکت سپری کرد. اما در نهایت و پس از اخراج مورینیو، اوضاع برای او بهتر شد و ستاره ولزی فصل را با زدن ۱۶ گل و ثبت بهترین آمار از نظر تعداد گل بر دقیقه در لیگ برتر به پایان رساند. بیل در هر ۸۳.۹ دقیقه یک گل به ثمر رسانده بود.

در روزهای اخیر نونو اسپیریتو سانتو، سرمربی جدید تاتنهام اعلام کرده است که بیل به این باشگاه باز نخواهد گشت و به نظر می رسد که این بازیکن قصا دارد شانس خود را بار دیگر با رئال و این بار با هدایت کارلو آنچلوتی امتحان کند.

تغییر سرمربی در رئال مادرید امید تازه ای برای یک شروع دوباره به بیل داده است و کارلو آنچلوتی نیز همان کسی است که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ ستاره ولزی را به برنابئو برد.

بر اساس گزارش آاس، خانواده بیل در زمان حضورش در تاتنهام به زندگی در مادرید ادامه دادند و این بازیکن ۳۲ ساله حتی با وجودی که تنها یک سال از قراردادش با سپیدپوشان مادرید باقی مانده است، با امیدی دوباره جان گرفته به برنابئو خواهد رفت.

با توجه به شرایط موجود قرارداد فعلی بیل پس از پایان این فصل منقضی خواهد شد، اما یک سال دیگر در رئال مادرید فرصتی عالی برای بازگشت به لیست خرید دیگر باشگاه ها و یا شاید حتی بستن یک قرارداد کوتاه مدت دیگر با مادریدی ها خواهد بود.

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال