تصمیم تارتار برای ادامه حضور در لیگ برتر چیست؟

مسئولان باشگاه نفت آبادان به طور رسمی با مهدی تارتار برای قبول هدایت تیم شان وارد مذاکره شده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی تارتار به عنوان یکی از مربیان موفق فوتبال ایران در چند سال گذشته در لیگ نوزدهم هم با نفت مسجدسلیمان عملکرد فوق العاده‌ای داشت. این مربی جوان و باتجربه با نفت مسجدسلیمان بهترین رتبه تاریخ آن یعنی هشتمی را به دست آورد و به نیمه نهایی حذفی رسید تا یکبار دیگر توانایی های فنی اش را اثبات کند. از این رو انتظار می رفت تارتار خیلی زودتر از اینها تیم آینده اش را انتخاب کند اما او عجله ای برای این مساله ندارد و می‌خواهد به جایی برود که مشکلات مالی نداشته باشد.
در چنین شرایطی تارتار در بین گزینه های نهایی چند تیم لیگ برتری دیده می‌شد که یکی از آنها نفت آبادان است. سرمربی پیشین نفت مسجدسلیمان و پارس جنوبی حالا گزینه اول یک تیم نفتی دیگر است و در این خصوص مسئولان آبادانی با او مذاکراتی را انجام داده اند. تارتار اما با علم به مشکلات مالی تیم های نفتی چندان علاقه‌ای به حضور در آبادان ندارد اما مذاکرات در این خصوص ادامه دارد.


البته درباره تارتار شایعات دیگری نیز به گوش می‌سد. این مربی موفق که امروز در مصاحبه ای گفته بود دوست دارد به تیمی برود که مشکل مالی نداشته باشد و دغدغه ای غیر از مسائل فنی نداشته باشد، فعلا برای انتخاب تیم جدید عجله نمی کند اما شایعاتی مبنی بر حضورش در بین گزینه های یکی دو تیم دیگر که هنوز سرمربی جدید شان را انتخاب نکرده اند هم وجود دارد. مهم ترین این موضوعات شایعه ای است که امروز در فضای مجازی به راه افتاده و گفته می‌شود در پی ایجاد اختلاف میان مدیرعامل آلومینیوم و رسول خطیبی ممکن است تارتار به اراک برود. هرچند که این مساله هنوز رسما تایید نشده است.

بیشتر بخوانید:

شروط دشوار تارتار برای بازگشت به مسجدسلیمان

خداحافظی احساسی تارتار از مردم مسجدسلیمان

 

 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران مهدی تارتار لیگ برتر خلیج فارس فوتبال