تصمیم ترابی ; سال آینده لژیونر می‌شوم

مهاجم تیم فوتبال سایپا می گوید در صورت حضور در جام جهانی فصل آینده لژیونر خواهد شد ......

مهاجم تیم فوتبال سایپا می گوید در صورت حضور در جام جهانی فصل آینده لژیونر خواهد شد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: مهدی ترابی گلزن تیم فوتبال سایپا پس از دیدار برابر سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود. بازی اول ما بود و به هر حال بازی اول شرایط خاص خودش را دارد. خوشبختانه توانستیم دست پر از اصفهان برگردیم. تلاشمان را می کنیم و برای بازی مقابل تیم نفت آبادان آماده می شویم. 

او تصریح کرد: زمین نقش جهان خیلی عالی است. شرایط مهیا است و توپ در آن نمی پرد و خوشبختانه توانستم یک گل خوب هم وارد دروازه سپاهان کنم. 

ترابی در مورد جو ورزشگاه نقش جهان بیان کرد: امروز ورزشگاه به صورت کامل پر نبود اما تیم سپاهان تماشاگران خیلی خوبی دارد و امیدوارم بتواند در ادامه راه موفق باشد. ما هم تمام تلاشمان را می کنیم تا امسال با علی دایی بهترین نتایج را برای سایپا کسب کنیم. 

بازیکن تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: تیم سایپا نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده است. همه تمرکزمان این است که امسال نتیجه تلخ سال گذشته را فراموش و دیگر آن را تکرار نکنیم و با حضور علی دایی مدعی باشیم. حداقل کسب سهمیه آسیایی را در دستور کارمان داریم. 

ترابی در مورد ماندنش در تیم سایپا و نرفتن به اروپا، گفت: با سایپا قرارداد داشتم و به هرحال شرایط به نحوی شد که باید در این تیم می ماندم اما اگر سال آینده در جام جهانی بودم قصد دارم لژیونر شوم.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا فوتبال