تصمیم جالب باشگاه لورکوزن برای تنبیه بازیکنانش

مقامات باشگاه بايرلوركوزن آلمان دست به خلاقيت جديدي زده اند و قرار بر اين است كه بازيكنان اين تيم از اين پس به جاي پرداخت جريمه، براي كارمندان و كاركنان باشگاه هدايايي را خريداري كنند ......

مقامات باشگاه بايرلوركوزن آلمان دست به خلاقيت جديدي زده اند و قرار بر اين است كه بازيكنان اين تيم از اين پس به جاي پرداخت جريمه، براي كارمندان و كاركنان باشگاه هدايايي را خريداري كنند. ايده خلاقانه اين طرح توسط هايكو هرليچ، سرمربي تيم طراحي شد و او تصميم گرفته تا از اين پس براي جريمه بي انضباطي هاي بازيكنانش، برنامه هاي خاصي را در نظر بگيرند كه باعث بهتر شدن جو رختكن تيم شود.

كوين ولاند، بازيكن 25 ساله و مهاجم لوركوزن دراين باره به خبرنگار اشپورت بيلد گفت: «قرار بر اين است كه بازيكناني كه بي انضباطي كنند، از اين پس مجبور به پرداخت جريمه مالي به باشگاه نخواهند بود و بايد كاري را براي يكي از اعضاي باشگاه كه در نزديكي تيم است انجام دهند. بدين ترتيب يكي از كارمندان باشگاه، يك دوچرخه از بازيكن خاطي هديه گرفت و يكي ديگر از كارمندان، يك ميكسر غذا كادو گرفت. اين سبك پرداخت جريمه، به نفع جو حاكم بر رختكن است و باعث مي شود كه خطاهاي انضباطي كمتر شود.»

بايرلوركوزن تنها باشگاه حاضر در ليگ آلمان نيست كه به نحو خاصي به جريمه بازيكنان خاطي مي پردازد. چراكه كريستين هيدل، سرمربي شالكه هم اخيراً به شاگردانش اعلام كرده كه بازيكناني كه مسائل و نكات انضباطي را رعايت نكنند، بايد براي يك روز در فروشگاه رسمي باشگاه كار كنند.

 

تگ ها


اخبار روز بایر لورکوزن فوتبال