تصمیم جدیدی در مورد کادر فنی تیم ملی بسکتبال نداریم

رئیس فدراسیون بسکتبال که طی روزهای گذشته ادامه همکاری با کادر فنی تیم ملی را منوط به تصمیم کمیت فنی کرده بود، تاکید کرد که فعلا در مورد این کادر تصمیم جدیدی ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، رامین طباطبایی با بیان اینکه برای برگزاری فصل جدید لیگ برتر جلسات متعددی با کارشناسان مربوطه داشته ایم، گفت: در این زمینه کارگروه های لازم را تشکیل داده ایم. برنامه این است از تیرماه برای فصل جدید لیگ برتر با اعلام فراخوان استارت بزنیم.

وی ادامه داد: نظر فدراسیون بر روی آغاز فصل جدید لیگ برتر از شهریورماه است. با این حال در نشستی که بعد از فراخوان عمومی با نمایندگان تیم های متقاضی شرکت در مسابقات خواهیم داشت و ما در مورد زمان لیگ به جمع بندی می رسیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال با تاکید بر مورد توجه قرار دادن سلامتی ورزشکاران برای برگزاری لیگ برتر گفت: باید پیش از آغاز فصل جدید مسابقات تمهیدات لازم به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی مبارزه با کرونا اندیشیده شود تا بدون هیچ دغدغه ای بتوانیم رقابت ها را برگزار کنیم.

طباطبایی در خصوص تیم ملی و سخن های مطرح در مورد کادر فنی این تیم گفت: فعلا تصمیم جدیدی نخواهیم داشت تا ببینیم وضعیت چه می شود. بعد از اعلام زمان بندی مسابقات توسط فدراسیون های جهانی و آسیایی بسکتبال از اعضای کادر فنی دعوت می کنیم تا با حضور در کمیته فنی موضوعات را بررسی و تصمیمات مناسب را اتخاذ کنیم.

رئیس فدراسیون بسکتبال با اشاره به معرفی شبنم کلاهی به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون و اینکه وی همزمان ریاست هیات تهران را بر عهده دارد، تاکید کرد: که بعد از صدور حکم سرپرست دبیری توسط وزارت ورزش، برای هیات تهران سرپرست جدیدی منصوب می شود.

بیشتر بخوانید:
NBA روز ۲۱ مهر ماه به پایان می‌رسد

استارت ستاره ایرانی با نانجینگ از ۳۱ خرداد

 

 

تگ ها


رامین طباطبایی بسکتبال تیم ملی بسکتبال بسکتبال