تصمیم جدی ستاره بارسلونا برای پیوستن به اینتر

آرتورو ویدال ستاره شیلیایی بارسلونا تصمیم جدی خود را برای پیوستن به اینتر گرفته است...

تصمیم جدی ستاره بارسلونا برای پیوستن به اینتر

به گزارش مدال، بعد از آنکه جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه اینتر در سخنانی به تعریف و تمجید از ستاره شیلیایی بارسلونا، آرتورو ویدال، پرداخت حالا رسانه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت می‌گوید از منابع خود دریافت که ویدال به زودی با باشگاه بارسلونا جلسه‌ای خواهد داشت تا خواهان موافقت بارسا با جدایی او از این باشگاه و انتقالش به اینتر شود.

جوزپه ماروتا مدیر اجرایی اینتر اخیرا در یک مصاحبه سیگنال مثبتی برای ویدال ارسال کرد و به تعریف و تمجید از او پرداخت. ماروتا در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفته بود:" ویدال بازیکن مهمی در فوتبال دنیا است و هم من و هم آنتونیو کونته در گذشته با او رابطه خوبی داشته‌ایم و او را بازیکن فوق‌العاده‌ای می‌دانیم. به نظر من تیمهای زیادی خواهان او هستند ولی متاسفانه او بازیکن بارسلونا است ولی مسلما می‌توان به خیلی چیزها فکر کرد".

صحبتهای ماروتا در حالی مطرح می‌شود که آرتورو ویدال در فصل جاری در نوکمپ با بی‌مهری کادر فنی بارسا روبرو شده و برای بازی کردن به عنوان یار فیکس با مشکل مواجه بوده است.

گاتزتا می‌گویدویدال به زودی با مدیریت بارسلونا جلسه‌ای برگزار خواهد کرد تا درباره انتقالش از این تیم گفتگو کند. بر اساس این گزارش ترجیح ویدال این است که در ماه ژانویه به اینتر ملحق شود.

اخبار مرتبط:

بارسلونای خوش تیپ، بارسلونای موفق!/ گزارش تصویری

 

تگ ها


ستاره شیلیایی جوزپه ماروتا نراتزوری فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات آرتورو ویدال اینتر میلان بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال