تصمیم جدی چلسی برای تمدید قرارداد مهره‌های دفاعی

باشگاه چلسی تصمیم دارد تمام تلاشش را برای تمدید قرارداد تیاگو سیلوا و آندره‌آس کریستنسن، مدافعان این تیم، به کار بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این دو مدافع به مهره‌های کلیدی چلسی تحت هدایت توماس توخل تبدیل شدند اما قرارداد هردوی این بازیکن در پایان فصل جاری با این باشگاه به اتمام می‌رسد.

حالا به نظر می‌رسد که این باشگاه لیگ برتری تصمیم جدی دارد که پیشرفتی جدی در مذاکراتش با این دو ستاره داشته باشد و احتمالا به زودی خبر تمدید قرارداد آنها منتشر خواهد شد.

چلسی با جذب تیاگو سیلوای ۳۷ ساله از پاری سن ژرمن به عنوان بازیکن آزاد ریسک بزرگی را پذیرفت اما این ریسک جواب داد و این مدافع کهنه‌کار توانست عملکرد خوبی را در لیگ برتر به نمایش بگذارد.

کریستنسن نیز تحت هدایت توخل و البته در کنار سیلوا توانست شکوفا شود و حالا به یکی از مهره‌های اصلی این تیم در ترکیب ثابت تبدیل شده است.

جان لوکا دی مارتزیو مدعی شده که چلسی اطمینان دارد با پیشرفتی که در مذاکراتش با این بازیکنان شکل خواهد گرفت می‌تواند از حضور آنها در فصل بعد نیز بهره‌مند شود.

چلسی امیدوار است که قرارداد جدید سیلوا  در عرض چند هفته آینده امضا شود اما شاید امضای قرارداد با کریستنسن نیازمند زمان بیشتری باشد.

رودیگر نیز دیگر بازیکنی است که یکی از بازیکنان اصلی چلسی در ماه‌های اخیر بوده و قراردادش در پایان همین فصل تمام می‌شود. بایرن مونیخ و رئال مادرید از مشتریان جدی این بازیکن هستند و گفته می‌شود این مدافع آلمانی به صورت جدی تصمیم دارد با پایان قراردادش استمفوردبریج را ترک کرده و چالش جدیدی را تجربه کند.

تگ ها


تیاگو سیلوا فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال