تصمیم سرنوشت ساز بنا برای حمله به آخرین سهمیه

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی باید در اولین فرصت نفر اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک در وزن ۸۷ کیلو را معرفی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، از ۱۲ سهمیه ممکن تاکنون ۱۱ سهمیه برای کشتی ایران به دست آمده و فقط در وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی یک شانس پیش روی ایران باقی مانده تا سهمیه خود را کامل کند.


حسین نوری که در مسابقات گزینشی المپیک در قزاقستان در نیمه نهایی برابر حریف چینی شکست غافلگیر کننده ای را پذیرفت، قطعا به مسابقات گزینشی بلغارستان اعزام نخواهد شد. 


محمد بنا که عزم خود را برای کسب آخرین سهمیه جذب کرده و به هیچ وجه نمی خواهد با تیمی ناقص راهی توکیو شود، این روزها رامین طاهری و ناصر علیزاده را زیر نظر گرفته تا در نهایت فرنگی کار آماده تر راهی بلغارستان شود.


در روزهای اخیر ناصر علیزاده به عنوان فرد اعزامی معرفی شده بود، اما گفته می شود بنا اعلام کرده روند اخذ ویزا برای هر دو کشتی گیر انجام شود تا در روزهای نزدیک به اعزام او تصمیم نهایی خود را اعلام کند. 


باید دید ناصر علیزاده جوانتر که اخیرا سهمیه المپیک را کسب کرده، راهی صوفیه می شود یا رامین طاهری باتجربه تر که قبلا یک بار در مسابقات جهانی این شانس را از دست داده است. 


مسابقات کسب سهمیه المپیک بلغارستان روزهای ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت در صوفیه برگزار می شود که فقط نفرات فینالیست می توانند بلیت توکیو را برای خودشان رزرو کنند.

تگ ها


کشتی محمد بنا فرنگی کشتی