تصمیم عجیب امری برای روحیه دادن به ژاکا

گرانیت ژاکا از شروع فصل عملکرد چندان درخشانی برای آرسنال نداشته و همین مسئله باعث انتقادات فراوانی از هافبک سوئیسی شده است و امری تصمیم گرفت به او روحیه بدهد....

گرانیت ژاکا از شروع فصل عملکرد چندان درخشانی برای آرسنال نداشته و همین مسئله باعث انتقادات فراوانی از هافبک سوئیسی شده است و امری تصمیم گرفت به او روحیه بدهد.

به گزارش مدال، روز گذشته و در آستانه دیدار آرسنال برابر منچستریونایتد، توپچی‌های لندن کاپیتان نخست جدید خود را معرفی کردند و این شخص کسی جز «گرانیت ژاکا» نبود؛ انتخابی که هواداران توپچی‌ها را شوکه کرد.

«اونای امری» سرمربی سرخ‌های شهر لندن اما به تمجید از کیفیت و ویژگی‌های هافبک خود پرداخت و در صحبت‌هایی گفت: «من کاملاً به او ایمان دارم، او یک بازیکن خوب و حرفه‌ای است. بله گاهی اوقات اشتباه کرده اما مهم آنالیز، یادگیری و جبران آن اشتباه در آینده است. چالش ما تغییر دادن نظر منتقدان است و باید پیشرفت و شخصیتمان را هر بازی نشان دهیم.»

ژاکا در حال حاضر زیر بار فشار منتقدان است و حالا مسئولیت رهبری تیم هم روی دوش هافبک 27 ساله افتاده اما او مصمم است تا بتواند این مسئولیت را به نحو احسنت انجام دهد.

بیشتر بخوانید:

کاپیتان جدید آرسنال معرفی شد +عکس

تگ ها


گرانیت ژاکا آرسنال توپچی‌های لندن کاپیتان توپچی‌ها لیگ برتر انگلیس فوتبال خارجی فوتبال