تصمیم عجیب ماجر به نفع ایران شد!

همانطور که در ترکیب اولیه الجزایر مشخص بود، بار اصلی حملات آفریقایی از سمت راست و با نفوذهای ریاض محرز، ستاره خلاق لسترسیتی طراحی شده بود و این ستاره سطح اول فوتبال جهان در نیمه اول بارها با نفوذهای خود و گذر از سد سعید آقایی، کلاس بالای فوتبال خود را به نمایش گذاشت ......

همانطور که در ترکیب اولیه الجزایر مشخص بود، بار اصلی حملات آفریقایی از سمت راست و با نفوذهای ریاض محرز، ستاره خلاق لسترسیتی طراحی شده بود و این ستاره سطح اول فوتبال جهان در نیمه اول بارها با نفوذهای خود و گذر از سد سعید آقایی، کلاس بالای فوتبال خود را به نمایش گذاشت.
اما در اواسط نیمه دوم و در اتفاقی عجیب، رباح ماجر تصمیم گرفت ریاض محرز را تعویض کند و این اقدام درست زمانی اتفاق افتاد که حملات الجزایر برای زدن گل تساوی به اوج رسیده بود اما به یکباره و با خروج بهترین بازیکن حریف، این فشار فروکش کرده و جریان بازی باز هم متعادل شد.
همانطور که در تصاویر پیدا بود، حتی خود محرز نیز از این تصمیم رباح ماجر شوکه شده بود و به نوعی به سرمربی الجزایر نیز واکنش نشان داد و بعد از پایان مسابقه، انتقادات مطبوعات الجزایر نسبت به ماجر به اوج رسید که شاکله اصلی انتقادات نیز تصمیم عجیب او نسبت به خروج محرز در دقیقه 68 بود.
به هر حال مشخص است که رباح ماجر در حال حاضر به شدت تحت فشار شدید انتقادات قرار دارد و شکست برابر ایران شرایط را برای او و تیمش دشوارتر نیز کرده است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال