تصمیم قطعی فکری؛ بازی با سیستم ۴.۴.۲

تیم استقلال امروز در اولین بازی خود دیدار با تیم تازه لیگ برتری شده مس رفسنجان را تجربه خواهد کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اگر چه استقلال در بیشتر بازی های دوستانه جز بازی با چوکا تالش با سیستم ۳.۵.۲ بازی کرد اما بر اساس خبرهای رسیده از اردوی تیم آبی محمود فکری قطعا تیمش را با ۴ دفاع روانه میدان خواهد کرد. این تصمیم بر اساس بازخوردهای تیم در تمرینات و هم چنین بازی های دوستانه اتخاذ شده است. 

شاید استقلال در آینده و در برخی از بازی ها با اضافه شدن همه نفرات و تمرین به اندازه کافی با سیستم ۳.۵.۲ هم بازی کند. محمود فکری فصل گذشته و در نساجی و در دو هفته پایانی با شیوه ۳.۵.۲ بازی کرد و این به خاطر کمبود مدافع در ترکیب نساجی بود. او در استقلال برای بازی کردن با این شیوه نه تنها با کمبود بازیکن مواجه نیست بلکه در همه خطوط به اندازه کافی بازیکن دارد و یکی از خطوطی که در آن با ترافیک بازیکن روبرو است در خط دفاع و برای بازی با شیوه ۳.۵.۲ است. 

استقلال فصل گذشته به خصوص در دوران حضور استراماچونی با ۳ دفاع روی یک خط بازی کرد. نمایشی که در بازی های این فصل توسط تراکتور تکرار شد؛ تیمی که هدایت آن بر عهده علیرضا منصوریان مربی سابق استقلال است. به هر صورت در این برهه از زمان محمود فکری به این نتیجه رسیده بازی با ۴ دفاع به سود استقلال است و البته باید به این نکته اشاره کرد این شیوه از بازی در بین بیشتر تیم های لیگ برتری متداول است.

بیشتر بخوانید:

ٰقلعه نویی لیگ را با سپاهان آغاز می‌کند/استقلال مقابل یک تازه وارد

ستاره‌های استقلال کسر قراردادها را قبول نکردند

 

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال