تصمیم قطعی نیمار برای آینده مشخص شد

به نظر می‌رسد که نیمار دیگر تصمیمی برای بازگشت و بارسلونا ندارد و دیگر از حضور در پاری سن ژرمن خوشحال است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۱۷ بود که یکی از بزرگ ترین جابجایی های تاریخ فوتبال شکل گرفت و فوق ستاره برزیلی یعنی نیمار با قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست؛ موضوعی که باعث شد گران ترین انتقال تاریخ فوتبال تا این لحظه به ثبت برسد.

ستاره برزیلی اما نتوانسته تا اینجا انتظارات را در تیم فرانسوی برآورده کند و در تابستان گذشته شایعات زیادی پیرامون احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا مطرح شد. حتی در مقطعی گفته شد که انتقال نیمار به بارسا در حال نهایی شدن است اما نهایتاً باشگاه فرانسوی با این موضوع موافقت نکرد تا ستاره برزیلی در پارک دو پرنس ماندگار شود.

با وجود منتفی شدن بازگشت نیمار به بارسلونا در تابستان گذشته اما طی ماه‌های اخیر باز هم شایعاتی پیرامون این موضوع وجود داشت که حالا البته Le۱۰sport مدعی شده که خود این بازیکن دیگر تمایلی به این انتقال ندارد. در گزارش منبع فرانسوی آمده است: " نیمار در تابستان گذشته علاقه زیادی برای بازگشت به بارسا داشت اما حالا دیگر هیچ احساس پشیمانی از پیوستن به پاری سن ژرمن ندارد.

او هر روز بیشتر از قبل در پاریس پیشرفت می کند و به نظر می رسد که در اینجا کاملاً خوشحال است."

بیشتر بخوانید:
دورتموند: یک فصل دیگر جیدون سانچو را می خواهیم
ورود پیرلو به دنیای مربی‌گری با تیم زیر ۲۳سال یووه
بهترین گلزن تاریخ PSG در لیست خرید بایرن 

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال