تصمیم قطعی AFC؛ تیم‌های ایرانی در کشور ثالث!

یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا از تصمیم قطعی این سازمان برای برگزاری دیدارهای تیم‌های ایرانی در کشور ثالث خبر داد...

به گزارش مدال به نقل از سایت «الاتحاد» امارات، دبیرخانه کل کنفدراسیون فوتبال آسیا به کمیته اجرایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا توصیه کرد که بازی‌های نمایندگان ایران در آسیا در خارج از این کشور برگزار شود.
منابع آگاه از AFC خبر دادند: هیچگونه تصمیم رسمی از سوی باشگاه‌های ایران برای کناره‌گیری از این مسابقات به AFC تا الان ارسال نشده است. باشگاه‌های ایران می‌توانند به این رای اعتراض کنند ولی هیچ تغییری در برگزاری بازی‌های آنها در زمین بی‌طرف اتفاق نخواهد افتاد.
روز گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون ایران اعلام کرد که بازی‌های نمایندگان این کشور به خاطر مسائل سیاسی باید در زمین بی‌طرف برگزار شود. البته حکم نهایی را باید کمیته اجرایی صادر کند که هنوز این حکم اعلام نشده است.
از سوی دیگر امروز بعد از جلسه تصمیم‌گیری نحو شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تمام نمایندگان ایران اعلام کردند که مقابل رای ظالمانه AFC تسلیم نمی‌شوند و در صورت حکم به بازی در خارج از ایران، از این مسابقات انصراف می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

سفید مثل تیم ملی قدیم؛ سیاه مثل فوتبال این‌روزها

تگ ها


کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال ایران وزارت ورزش و جوانان پرسپولیس استقلال سپاهان شهر خودرو لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال جهان فوتبال