تصمیم لمپارد برای اهدای پیراهن طلسم‌شده به مهاجمش

فرانک لمپارد در تابستان تصمیم گرفت پیراهن شماره 9 چلسی را به تامی آبراهام بدهد، پیراهنی طلسم شده که حالا با گلزنی‌های آبراهام باز هم به پیراهنی جذاب تبدیل شده است....

به گزارش مدال، «تامی آبراهام» در این فصل توانسته با پیراهن شماره 9 چلسی خوش بدرخشد و به باور طلسم شدن این پیراهن در چلسی پایان دهد.

«فرانک لمپارد» سرمربی آبی‌پوشان لندنی درباره این مسئله گفت: «عملکرد تامی من را تحت تاثیر قرار داده است. وقتی شماره 9 در دسترس بود برخی به من توصیه می‌کردند این پیراهن برای همه بازیکنان حس خوبی ندارد. من با توجه به پیش فصل تصمیم گرفتم این پیراهن را به او بدهم و فکر کردم تامی به چنین فشاری نیاز دارد. او قطعا به این مسئله فکرد کرد که قرار است مهاجم نوک چلسی باشد و پیراهن شماره 9 هم دریافت کرده پس باید پیشرفت کند.»

لمپارد در ادامه درباره مهاجم 25 ساله خود گفت: «از عملکرد او خوشحال هست. امیدوارم در تیم ملی انگلیس هم جایگاه ثابتی پیدا کند، البته در کار ساوتگیت دخالت نمی‌کنم. تامی بازیکنی است که می‌تواند در سطح بالا بازی کند.»

شماره 9 در تیم چلسی این سال‌ها طلسم شده بود و بازیکنانی مانند «فرناندو تورس»، «رادامل فالکائو»، «آلوارو موراتا» و «گونسالو ایگواین» نتوانستند در این تیم با این پیراهن عملکرد قابل قبولی ارائه دهند اما آبراهام با زدن 14 گل در 28 بازی در این فصل این طلسم را شکسته است.

بیشتر بخوانید:

ستاره چلسی در تیررس اینتری ها!

 

تگ ها


تامی آبراهام چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن فرانک لمپارد فوتبال جهان فوتبال