تصمیم مهم برانکو در مورد بیرانوند

بیرانوند دیروز به تمرینات پرسپولیس اضافه شد و باید دید مقابل پدیده به ترکیب اصلی تیمش برگردد یا نه....

بیرانوند دیروز به تمرینات پرسپولیس اضافه شد و باید دید مقابل پدیده  به ترکیب اصلی تیمش برگردد یا نه.

به گرارش مدال،تمرینات پرسپولیس پیش از بازی با پدیده از دیروز با تمام نفرات آغاز شد و ملی پوشان نیز با بازگشت به تمرین ماراتن حضور در ترکیب برانکو را آغاز کردند. علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک تیم ملی و یکی از ستاره های جام ملتهای آسیا نیز در تمرین دیروز حاضر بود و پس از مدتها پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد.

در این میان موضوع زمانی جالب می شود که در روزهای غیبت بیرانوند،رادوشوویچ در دیدارهای دوستانه عملکرد خوبی داشت و مقابل سپیدرود در جام حذفی نیز کلین شیت کرد.

رادوشوویچ در بازی با سپیدرود، در چند نوبت در مقابل حملات زهردار رشتی ها ایستاد و دروازه تیمش را نجات داد تا نشان دهد جانشین مطمئنی برای بیرانوند است.ازابتدای فصل تا به امروز علیرضا بیرانوند بارها به دلیل حضور در اردوهای متعدد تیم ملی در بازی های پرسپولیس حضور نداشته و رادوشوویچ نیز به رغم این که عملکرد قابل قبولی داشته اما با تشخیص برانکو روی نیمکت نشست تا بیرانوند به قفس توری سرخ ها برگردد.

حال باید دید در حالی که بیرانوند از دیروز به تمرینات اضافه شده و هنوز زیر فشار سنگین مسابقات قرار دارد، باز هم به ترکیب اصلی برمیگردد یا برانکو این بار به رغم حضور او از دروازه بان دوم تیمش مقابل پدیده سود خواهد برد.