تصمیم نهایی آرسنال درباره هافبک رئال مشخص شد

آاس مدعی شد که باشگاه آرسنال قصد دارد برای یک فصل دیگر و به شکل قرضی دنی سبایوس را در تیمش کند....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه زین الدین زیدان در اواخر فصل گذشته برای بار دوم هدایت رئال مادرید را برعهده گرفت، مشخص بود که احتمالاً ستاره اسپانیایی این تیم یعنی دنی سبایوس در تابستان از این تیم جدا خواهد شد چرا که این دو نفر هرگز رابطه خوبی با یکدیگر نداشتند.

 
 همین اتفاق نیز رخ داد و ستاره اسپانیایی در تابستان با قراردادی قرضی و بدون بند خرید دائمی راهی آرسنال شد. سبایوس اما در ابتدای فصل روزهای خوبی را با اونای امری پشت سر نگذاشت و در اواخر حضور این سرمربی در جمع توپچی ها به یک نیمکت نشین تبدیل شده بود. با این وجود بعد از روی کار آمدن میکل آرتتا اوضاع برای سبایوس تغییر کرد و این بازیکن به مراتب با وضعیت بهتری روبرو شد.

در هفته‌های گذشته بارها درباره علاقه آرتتا به ماندن هافبک اسپانیایی در تیمش صحبت شد اما با این حال گفته شد که هنوز توافق بین رئال مادرید و آرسنال برای این انتقال صورت نگرفته است. حالا و در همین رابطه اما آاس مدعی شده که باشگاه لندنی تصمیم قطعی خود را درباره دنی سبایوس مشخص کرده و قصد دارد این بازیکن را یک فصل دیگر به شکل قرضی در تیمش حفظ کند. در واقع به نظر می‌رسد توپچی‌ها در ادامه تمرکز خود را روی نهایی کردن این انتقال برای یک سال دیگر و به شکل قرضی خواهند گذاشت.

تگ ها


دنی سبایوس آرسنال رئال مادرید