تصمیم نهایی رئال در مورد لوکا یوویچ مشخص شد

لوکا یوویچ شانس های بسیار اندکی برای ماندنی شدن در رئال دارد....

به گزارش "ورزش سه"، لوکا یوویچ دو سال پیش با ۶۰ میلیون یورو از فرانکفورت جذب شد ولی نتوانست خودش را به زیدان ثابت کند. یوویچ زمستان گذشته به باشگاه سابقش قرض داده شد ولی در قرارداد او بند خرید وجود نداشت.

او دو روز پیش با رئال در شرایطی شروعی دوباره داشت که امیدوار است با کارلتو بتواند به روزهای اوجش در بوندسلیگا بازگردد. یوویچ فصل ۱۹-۲۰۱۸ توانسته بود ۲۷ گل برای آینتراخت فرانکفورت بزند.

یوویچ اما با اضافه وزنی محسوس در اولین جلسه تمرین پیش فصل شرکت کرد. در ویدیوی منتشر شده از سوی باشگاه رئال مادرید، یوویچ کنار لوکاس واسکز قدم زنان به دوربین نزدیک می شود در حالی که مشخصا اضافه وزن داشت. اتفاقی که در شبکه های اجتماعی بازتابی منفی هم پیدا کرد.

طبق ادعای آاس، هرچند یوویچ امیدوار است بتواند رضایت کارلتو را جلب کند اما سران باشگاه در مورد او تصمیمی دیگر گرفته اند. یوویچ در فهرست فروش رئال قرار دارد و با رسیدن پیشنهادی مطلوب، او واگذار خواهد شد. عملکرد بد یوویچ در رئال و نیاز مالی شدید باشگاه باعث شده تا نسبت به این بازیکن قطع امید شود.

آینتراخت فرانکفورت و میلان دو باشگاهی هستند که به یوویچ علاقه مندند و باید دید پیشنهادشان برای رئال متقاعد کننده خواهد بود یا خیر.

تگ ها


لوکا یوویچ آث میلان رئال مادرید اینتراخت فرانکفورت