تصمیم نهایی رئال در مورد نقل و انتقالات تابستانی

بر خلاف تمام شایعات باشگاه رئال هیچ تمایلی برای ورود به بازار نقل و انتقالات تابستانی ندارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از مارکا، روز گذشته بود که نشریه بیلد خبر از رد پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی رئال برای جذب کای هاورتز داد. رسانه های بارسلونا نیز ادعا کرده بودند رئال قصد دارد لائوتارو مارتینز را از چنگ بارسا در بیاورد.

اخبار متفاوتی نیز در مورد علاقه رئال به حذب ارلینگ هالند و ادواردو کاماوینگا شنیده می شود ولی واقعیت این است که سران رئال تصمیم گرفته اند امسال هیچ خریدی نداشته باشند.

تا ماه مارس همه چیز روند عادی خود را طی می کرد و رئال در چند جبهه مشغول مذاکره با مهره های مدنظرش بود ولی شیوع کرونا همه چیز را متوقف کرد. به دلیل تعطیلی طولانی مدت لالیگا، رئال تاکنون متحمل ضرر اقتصادی ۲۰۰ میلیون یورویی شده است و هرچند به دلیل پشتوانه مالی خوب و مدیریت صحیح باشگاه در چند سال اخیر، مشکل حادی برای پرداخت دستمزدها ایجاد نشد ولی هر اقدام برای یکی دو خرید بزرگ در تابستان، توازن مالی باشگاه را به هم خواهد زد. بی میلی سران رئال برای خریدهای جدید در شرایطی است که هر روز اخباری از جانب باشگاه بارسلونا در مورد جذب ستاره های بزرگ به گوش می رسد.

در واقع هرچند شایعات پیرامون رئال زیاد است و هر روز خبر از علاقه این باشگاه به بازیکنی جدید منتشر می شود؛ ولی واقعیت این است که رئال یک تابستان آرام و بدون فعالیت در بازار را پشت سر خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید:
آنلکا گفت بازیکنان رئال به گل‌هایم حسادت می کنند

دلیل غیبت بیل در بازی درون تیمی ۹۰ دقیقه ای رئال

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال