تصمیم نهایی یونایتد در مورد پل پوگبا مشخص شد

بنابر ادعای مارکا منچستریونایتد هیچ برنامه ای برای تمدید قرارداد با پل پوگبا ندارد....

به گزارش  "ورزش سه"، پل پوگبا پس از انتقال ۱۰۵ میلیون یورویی از یوونتوس به منچستریونایتد در سال ۲۰۱۶، انتظارات را برآورده نکرده و در حال حاضر ۱۲ میلیون یورو در هر فصل درآمد دارد. روابط دو طرف در چند ماه اخیر ایده آل نبوده است، زیرا هافبک فرانسوی نتوانسته فرم موردنظر را در اولدترافورد به نمایش بگذارد.

ستاره فرانسوی در جریان شکست ۵ گله منچستر یونایتد مقابل لیورپول به شکل مستقیم از زمین مسابقه اخراج و بعد از آن سه جلسه از همراهی این تیم محروم شد. این پایان کار نبود و پوگبا در تمرینات تیم ملی فرانسه نیز دچار آسیب دیدگی شده تا حدود شش هفته از میادین دور باشد؛ همه مسائلی که باعث شده یونایتد دیگر برنامه ای برای تمدید قرارداد با او نداشته باشد.

از طرف دیگر به نظر می‌رسد که سه تیم یوونتوس رئال مادرید و پاری سن ژرمن اصلی‌ترین مشتریان پل پوگبا محسوب می‌شوند. از طرفی بنابر ادعای مارکا فلورنتینو پرس به اعضای هیئت مدیره رئال مادرید تاکید کرد که به دلیل مشکلات مالی ناشی از ویروس کرونا بهتر است آنها بازیکنان آزاد را تحت نظر داشته باشند و پل پوگبا می تواند گزینه بسیار مناسبی برای لوس باشد. با این حال علاقه ستاره فرانسوی برای بازگشت به تورین و قدرت مالی بالای پاری سن ژرمن، دو چالش بزرگ رئال برای جذب پوگبا خواهد بود.

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال