تصمیم نهایی یوویچ؛ جدایی از رئال در زمستان

لوکا یوویچ تصمیم گرفته در انتقالات ژانویه امسال از رئال جدا شود....

به گزارش "ورزش سه"، تابستان ۲۰۱۹ رئال برای جذب لوکا یوویچ ۶۰ میلیون یورو به آینتراخت فرانکفورت پرداخت کرد ولی این بازیکن نه فصل گذشته و نه امسال نتوانسته پاسخ انتظارات را بدهد. 

یوویچ درخواست مستقیم زین الدین زیدان از سران رئال بود ولی سرمربی فرانسوی اعتمادش را به این بازیکن از دست داده است. او فصل جاری درگیر مصدومیت ها بوده و یک مقطع سه هفته ای را نیز به دلیل ابتلا به کرونا از دست داد. یوویچ هنوز نتوانسته برای رئال در این فصل گلزنی کند ضمن اینکه فرصت برای حضور در میدان هم به آن صورت پیدا نکرده است.

یوویچ تاکنون ۳۳ بازی برای رئال انجام داده و تنها دو گل زده است. فصل جاری او در ۵ بازی ۲۰۸ دقیقه در میدان بوده و هنوز موفق به گلزنی نشده است(۴ بازی در لالیگا و یک بازی در لیگ قهرمانان).

آخرین بار نوامبر گذشته در بازی برابر والنسیا که با شکست ۴-۱ رئال همراه بود هشت دقیقه در میدان حضور داشت. در سال ۲۰۲۰ یوویچ در ۱۸ بازی از ۵۰ بازی رئال حاضر بود و ۶۰۷ دقیقه هم بازی کرد.

شرایط فعلی باعث شده تا یوویچ همچون تابستان امسال یک بار دیگر به فکر ترک رئال بیفتد. تابستان او تلاش هایی برای جدایی داشت ولی موفق نشد چرا که این بورخا مایورال بود که زودتر راهی رم شد و رئال به همین دلیل با جدایی او مخالفت کرد.

طبق ادعای مارکا، زیدان اکنون مشکلی برای جدایی یوویچ ندارد و به درخواست او پاسخ مثبت داده است. یوویچ تا پایان ماه ژانویه به دنبال تیمی جدید برای خود خواهد بود. این تیم می تواند فرانکفورت باشد. او همچنین از ولورهمپتون انگلیس و میلان هم پیشنهاداتی دارد. احتمالا انتقال او قرضی ولی با بند خرید دائمی خواهد بود.

تگ ها


لوکا یوویچ رئال مادرید