تصمیم کاپیتان باتجربه یوونتوس تغییر کرد

ممکن است جورجیو کیه لینی، مدافع باتجربه یوونتوس فصل بعد نیز به بازی کردن ادامه بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، جورجیو کیه لینی در ماه های اخیر بخش فراوانی از بازی های یوونتوس را به علت مصدومیت از دست داده و به همین دلیل اخبار حاکی از احتمال خداحافظی از فوتبال در پایان فصل بوده است. اما انگار تصمیم جورجیو کیه لینی عوض شده و احتمال دارد همچنان شاهد حضور او در عرصه فوتبال باشیم.

نشریه کوریره مدعی شد جورجیو کیه لینی، مدافع ایتالیایی یوونتوس تصمیم گرفته است که به حضور در مستطیل سبز ادامه دهد و تصمیم او مبنی بر خداحافظی از فوتبال تغییر یافته است. البته مدیران یوونتوس هنوز به او پیشنهاد تمدید قرارداد نداده اند و احتمال جدایی کیه لینی از بیانکونری در پایان فصل وجود دارد. به نظر می رسد دوباره مکس آلگری در فصل بعد هدایت یوونتوس را به عهده خواهد گرفت و ممکن است او خواهان ماندن جورجیو کیه لینی در رختکن باشد.

جورجیو کیه لینی در گذشته گفته بود در صورت جدایی از یوونتوس در تیم دیگری در ایتالیا و حتی قاره اروپا بازی نخواهد کر و به همین دلیل شایعاتی در مورد احتمال حضور در لیگ ایالت متحده یا تیمی در آمریکای جنوبی برای فصل بعد منتشر شده است. کیه لینی که در ژوئن ۲۰۰۵ از فیورنتینا به یوونتوس پیوست، از آن زمان موفق به فتح ۹ اسکودتو، چهار کوپا ایتالیا و پنج سوپرکاپ شده و ۵۳۱ بار برای یوونتوس در بازی های رسمی به میدان رفته است.

تگ ها


جورجیو کیه لینی یوونتوس