تصمیم‌گیری در مورد آینده؛ ملاقات کونته با مدیران اینتر

رسانه های ایتالیایی گزارش کرده اند که آنتونیو کونته، سرمربی اینتر، روز گذشته با مدیران این باشگاه دیدار کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنتونیو کونته توانست پس از یازده سال در این فصل اینتر را به قهرمانی در سری آ برساند. سرمربی موفق اینتر اما هنوز درباره آینده خود تصمیم نگرفته است.

لاگاتزتا دلو اسپورت گزارش کرده است که کونته روز گذشته با مدیران اینتر دیدار کرده است اما تصمیم او برای آینده به ملاقات یکه فردا با استیون ژانگ، رییس اینتر، خواهد داشت بستگی دارد.

کونته تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ با اینتر قرارداد دارد اما طبق گزارش ها در ایتالیا، در صورتی که باشگاه برخی از بازیکنان کلیدی مد نظر او را بفروشد و یا نتواند تیم را تقویت کند، می تواند با وجود یک سال باقی مانده از قراردادش، از سمت خود در اینتر کناره گیری کند.

روز گذشته کونته با بپا موروتا، و خاویر زانتی دیدار کرده است و فردا نیز به مذاکراتش با استیون ژانگ ادامه خواهد داد.

طبق این گزارش کونته می داند که نراتزوری نخواهد توانست بودجه لازم برای خرید بازیکنان جدید را به دست بیاورد، اما این سرمربی ایتالیایی به هیچ وجه زیر بار پا پس کشیدن از برنامه های از پیش تعیین شده باشگاه نیز نخواهد رفت.

او همچنین به هیچ وجه نمی پذیرد که بازیکنان فعلی اش جوزپه مه آتزا را ترک کنند.

گفته می شود لائوتارو مارتینز، استفن دی فرای، الساندرو باستونی و میلان اسکرینیر علاقه چند باشگاه برتر اروپا را به خود جلب کرده اند، اما کونته آنها را از بازیکنانی می داند که به هیچ وجه نباید باشگاه را ترک کنند.

گفته می شود که نماینده های رئال مادرد و اتلتیکو پیش از این با مدیر برنامه های لائوتارو دیدار کرده اند.

اولویت شرکت سونینگ، مالک اینتر، در حال حاضر این است که به اوضاع نا به سامان مالی نراتژوری رسیدگی کند و وام ۲۷۵ میلیون یوروریی که به تازگی دریافت کرده اند نیز قرار است به آنها در ادامه مسیر کمک کند.

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان آنتونیو کونته سری آ فوتبال