تصویب بودجه سال ۹۹ فدراسیون کشتی

دومین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون کشتی و اولین جلسه در سال جدید، بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) در سالن کنفرانس خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد....

به گزارش ''ورزش سه'' و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این جلسه که با حضور حاج محمدرضا طالقانی رئیس اسبق فدراسیون، بهروز نعمتی سرپرست سابق فدراسیون، دکتر سهراب کیهانی، نصراله انصاری بازرس قانونی مجمع فدراسیون، رئیس فدراسیون کشتی، حمید سوریان نایب رئیس و سیدجلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی حضور داشتند در مورد برنامه های جاری فدراسیون کشتی بحث و تبادل نظر شد و هر یک از اعضاء نظرات خود را بیان کردند.

در ادامه گزارشی از پرداخت دیون معوق فدراسیون کشتی به آژانس های هواپیمایی، داوران و پرسنل فدراسیون کشتی، فروشگاه های پوشاک و البسه ورزشی و فروشگاه های مواد غذایی ارائه شد.

همچنین برنامه و بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۹ فدراسیون کشتی ارائه و پس از بررسی توسط اعضاء به تصویب رسید.

چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی نیز از موارد مهمی بود که در این نشست مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

گزارشی از عملکرد فدراسیون در بخش روابط بین الملل و موانع موجود و گزارش پیش بینی منابع مالی مورد نیاز تا پایان سال جاری نیز از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

در جریان این جلسه حکم انتصاب دکتر سهراب کیهانی بعنوان هیأت رئیسه فدراسیون کشتی که از سوی وزیر ورزش و جوانان صادر شوده بود، توسط حاج محمدرضا طالقانی و بهروز نعمتی به وی اهداء شد.

تگ ها


کشتی